רשימת שיעורים ארצית

רשימת שיעורי חסידות ארצית

חיפוש לפי כתובת: חיפוש לפי נושא/זמנים/מרצה/סוג המשתתפים:
כתובתקהל היעדנושא השיעורזמני השיעורמעביר השיעורטלפון
בבית מש' חאייק, המ"ג קרית מלאכינשים חסידות

שני אחת לשבועיים

מרים פרידמן054-6380902
רח' ברודצקי 42 תל אביבנשיםתניא

שני 21:30

חגית קרסו054-7708715
בית משיח, שד. בן גוריון קרית מלאכיגבריםדבר מלכות

שלישי 20:30

שלום פש054-6761214
בית כנסת אל על נתב"גגבריםתניא ודבר מלכות

ראשון 16:30-17:30

לוי יצחק גינזבורג054-4324770
בית כנסת "אביר יעקב", הכלנית תרום מטה יהודהגברים/נשיםתניא

בקיץ 19:30

דומני רוניאל050-2770720
בית כנסת "אביר יעקב", הכלנית תרום מטה יהודהנעריםפרשת שבוע בזוית חסידית

מוצ"ש 21:00

דומני רוניאל050-2770720
משרדי מטעמי איכות תפן בניין נוף קומה 2 תפןגבריםחסידות

שני, לתאם הגעה

קותי מיידובניק052-7222921
תמרתגבריםחסידות

חמישי 21:00

אליעזר גבירץ052-2770111
רח' מורן 15 תמרתנשיםפרשת השבוע

שני 11:00-13:00

רחל אסור054-5862770
בבית מש' אברומוביץ, הר חרמון תלםגבריםשיחות

ראשון 20:15-22:00

שמואל ששון 054-6239966
רח' השקד תל מונדגבריםדבר מלכות

שני 21:00

.050-2403323
רחבת מרכז המסחרי, נוה עופר תל כביר תל אביבגבריםפרשת שבוע

חמישי 19:00

יצחק מרנץ054-2542770
מדרשיית "פנימיות", חיים לבנון 45 תל אביבנשים ובנותדבר מלכות

שני

ישראל שנעבאלג054-9770764
בית כנסת חב"ד, אפקה תל אביבנשיםתניא

.

רחל שאבי054-7848582
בית חב"ד, רחבת הסיירים 8 יד אליהו תל אביבגבריםשיחות הרבי

ראשון 21:10

חיים נח קוט054-6880770
בית חב"ד, מארק 3 הדר יוסף תל אביבנשיםמאמרי חסידות

שני 20:00

גד פדלון 050-7222529
בית חב"ד, מארק 3 הדר יוסף תל אביבגבריםמאמרי חסידות

רביעי 20:00

גד פדלון 050-7222529
בית חדש למדרש, בן יהודה 93 תל אביבגבריםתניא

שני 21:00-22:30

דוד עזיזה 058-5215770
בית חדש למדרש, בן יהודה 93 תל אביבגבריםתניא יומי

כל יום 10:30-11:15

שי שורוק 058-5215770
בית חדש למדרש, בן יהודה 93 תל אביבגבריםמאמרי הרבי

כל יום 17:30-19:30

דוד עזיזה058-5215770
בית חדש למדרש, בן יהודה 93 תל אביבגבריםהתועדות

חמישי 21:00

דוד עזיזה058-5215770
בית חב"ד, שכ. התקוה אצ"ל 38 תל אביבגברים/נשיםתניא

שלישי לאחר מעריב

יצחק מרנץ054-3144613
מתחלף בבתים , נוה עופר תל כביר תל אביבנשיםתורת הנפש

ראשון 20:15

שמואל מחפוץ054-2542770
מדרשת "פנימיות", חיים לבנון 45 רמת אביב תל אביבנשיםחסידות

שלשי 18:00

עמרם מויאל 050-5233889
בית כנסת, לובינסקי תל אביבגבריםחסידות

לתאום יש ליצור קשר

ישראל מדר 03-9606871
בבית משפ' לנקרי, חיים לבנון תל אביבנשיםחסידות/טהרת המשפחה

שלישי 21:15

פיה פרידמן054-2081136
בית חב"ד, רמת אביב ג' תל אביבגבריםמאמרי הרבי

שני 20:00

יודיק ליפש058-8456770
רח' שד. ההשכלה 17/24 תל אביבגבריםשיחות הרבי

שלישי 20:00

שלום בער ליסון058-7703570
רח' משה דיין 130 תל אביבגבריםשיחות הרבי

שבת אחרי מנחה

שלום בער ליסון 058-7703570
רח' משה דיין 130 תל אביבגבריםתניא

רביעי 20:00

שלום בער ליסון058-7703570
רח' משה דיין 130 תל אביבנשיםתניא

ראשון 20:00

לאה ליסון058-7703570
בבית משפ' לחוביץ, יהודה בורלא 39 ב' תל אביבנשיםשיחות

שלישי 20:00

דפנה לחוביץ050-4001102
בבית משפ' און, הורקנוס 13 תל אביבנשיםשיחות

ראשון 21:20

דפנה לחוביץ050-4001102
בית חב"ד, ששת הימים תל אביבנשים תניא

ראשון 19:30

רבקה כהן052-8114437
בית כנסת אשכנזי, הטייסים 14 מפלס תחתון תל אביבגבריםחסידות

חמישי אחרי מעריב

דוד זהר054-7709814
בית חב"ד, חנוך, פינת האצ"ל שכ.התקוה תל אביבגבריםתורה

א-ה 8:40

יהודה וייסגלס052-7707398
בית חב"ד, חנוך, פינת האצ"ל שכ.התקוה תל אביבגבריםמאמר/שיחה

א-ה 12:45

יהודה וייסגלס052-7707398
רח' סלמה 77 תל אביבנשיםחסידות

רביעי פעם בשבועיים

מיכל גבריאל 054-3450497
בית כנסת חב"ד, נוה צדק, דגניה 43 תל אביבגבריםחסידות

א-ה 20:00-20:45

איתי גבאי 050-2933833
בית כנסת חב"ד, נוה צדק, דגניה 43 תל אביבגבריםדבר מלכות

ראשון 17:00-19:00

איתי גבאי050-2933833
בית כנסת חב"ד, נוה צדק, דגניה 43 תל אביבגבריםתניא

ג/ה 18:00-19:00

איתי גבאי050-2933833
חנות "תפארתא", שינקין 73 תל אביבנשיםמשתנה

ראשון 19:30-20:30

איתי גבאי050-2933833
ליד הסופר יודה רח' אינשטיין 7 תל אביבגבריםתניא

ראשון 21:00-21:30

כפיר בלאס052-2236776
רח' אינשטיין 7 תל אביבגבריםתניא

ראשון 21:00

כפיר באלס052-2236776
מרכז ופרצת "הפינה היהודית", רובנשטיין 8 שכ. הגוש הגדול תל אביבנשיםתניא

רביעי 21:00

אילת אברמד052-2626566
בבית משפ' טוויל, שתוליםנשים ונערותתניא ושיחה של הרבי

שלישי 20:00

מירב מעטוף054-6686646
מושב שתולהנשיםתניא

שבת שעה לפני מנחה

שיפי פרידמן052-3456506
בבית משפ' שרעבי, שערי תקוהגבריםמאמרים

רביעי 21:00

מאיר גבאי054-5715792
בית חב"ד, יהלום 25 שערי תקוהגבריםפרשה חסידית

שני 21:00 עם ארוחה מפנקת

ירון בבלי050-7377060
בית חב"ד, יהלום 25 שערי תקוהגבריםפרשה חסידית

שבת 8:00-10:00

ירון בבלי050-7377060
בית חב"ד, יהלום 25 שערי תקוהנשיםתניא

ראשון 20:45

קרן בבלי050-7377060
בית חב"ד, יהלום 25 שערי תקוהגבריםהיום יום

ערב שבת חצי שעה לפני הדלקת נרות

ירון בבלי050-7377060
בית כנסת חב"ד,מימון 49 שלומיגבריםתניא

רביעי 20:00

אילן זכריה054-6503770
בית חב"ד שומריה.חסידות

מוצאי שבת

יעקב בן עגו054-4656637
שבי ציוןנשיםתניא

רביעי 10:00

מירה בן קיש055-6627708
בבית מש' נטף, רמב"ם 41 רעננהנשיםחסידות

ראשון 11:00

גב' בורכוב050-6381782
לברור השעור 052-6454808 רעננהנשיםתניא

שלישי 20:00

אווה גז052-6454808
בית כנסת "עדת בני ישראל", אברבנאל רעננה.חסידות

שבת 11:00

בן ציון כץ058-4121619
בית כנסת "התימנים", רעננה.חסידות

שבת לאחר מנחה

בן ציון כץ058-4121619
בבית מש' כהן, רעננהנשים חסידות

אחת לשבועיים

מיכל אדיב כהן050-6666773
בית כנסת "זכור לאברהם", הפרחים 9 רעננהנשיםחסידות

שלישי 20:00

מיכל אדיב כהן050-6666773
רח' מכבי 57 רעננהנשיםחסידות

שני

שניאור זלמן יצחקוב050-8840680
בית כנסת "בית אריה" , הרצל 4 רעננהגבריםדבר מלכות

רביעי 21:00

שניאור זלמן יצחקוב050-8840680
בית משיח, אחוזה פינת ברנר רעננהנשיםתניא/ דבר מלכות

רביעי 20:00

לוי יצחק גינזבורג054-4324770
הבית שמול האורן 9 רמת ישי.שיחות

שבת 12:00

ישועה עומר054-9927770
בית כנסת, בני יהודה רמת הגולןגבריםפרשת שבוע

ראשון 20:00

תומר רום054-5617590
בסיס רמת דודחיילותפרשת שבוע וזוגיות

ראשון 21:00

רחל אסור054-5862770
מדרשת לאה, שלום עליכם 32 רמת גןנשיםדבר מלכות

שני 9:30

זלמן נוטיק052-7700664
"מודעות" הרואה פינת חיבת ציון 2 רמת גןנשיםתניא

שלישי 20:30

איתי גבאי050-2933833
בית כנסת חב"ד, עוזיאל 5 רמת גןגבריםחסידות

שלישי 19:30

מרדכי בן יעקב055-5128770
מודעות, הרואה פינת חיבת ציון 2 רמת גןנשיםתניא/דבר מלכות

ראשון בערב

לוי יצחק גינזבורג054-4324770
בית כנסת חב"ד, רבי מאיר בעל הנס 6 רמת בית שמשגבריםמאמרי הפרשה

א-ו 7:45

מנדי דורון 058-7703160
ספריית חיים ישראל הרטמן, הקישון 38 רמת בית שמשגבריםלקוטי תורה

שני 20.00-22:00

שמואל גרומן058-49922365
ספריית חיים ישראל הרטמן, הקישון 38 רמת בית שמשגברים תניא

רביעי 20:00-22:00

יחיאל קופצ'יק058-49922365
בית כנסת חב"ד "אור צבי ונחמה", צאלים 4 רמת בית שמשגבריםלקוטי תורה

שבת 9:00

רפאל צבי הרטמן058-4992235
בית כנסת חב"ד "אור צבי ומנוחה", צאלים 4 רמת בית שמשגבריםלקוטי שיחות

ליל שבת בין מנחה למעריב

רפאל צבי הרטמן058-4992265
ספרית חיים ישראל הרטמן, הקישון 38 רמת בית שמשגברים דבר מלכות

ראשון 20:00-22:00

דן אלימי058-4992265
בבית מש' חג'ג', ישראל פרנקל 8 רמלהגברים פרשת שבוע

שני 20:00

מאיר מזרחי054-6761003
בית כנסת הרמ"א, בן גוריון רמלהגברים תניא

רביעי 12:30

שלום הלל054-6761176
בבית מש' וילר, צונדק 10/182 רמות ירושליםנשיםתניא ופרשת שבוע

רביעי 21:00-22:00

חנה וילר054-9156200
בית חב"ד, קרית משה, יצחק משקה 3 רחובותגבריםתניא בליווי מצגות

שני 20:30

שלמה כהן052-5205297
בבית מש' נעמי כהן, זכריה מדר 26/23 רחובותנשיםתניא

ראשון 21:30

מאיר ערד050-7658149
בית כנסת "מגן אברהם", פרישמן 3 רחובותגברים 50+פרשת שבוע

חמישי 22:00

מנחם מענדל שאער054-7848582
משתנה רחובותגברים/רוסיתחסידות

חמישי בערב

יעקב הכהן קוליק053-9337615
בבית מש' קוליק אברבנאל 46 רחובותנשיםגאולה ומשיח

שלישי 20:30

אודליה שרה קוליק054-2353193
בית כנסת חב"ד חב"ד 1 רחובותגבריםחסידות

שישי 6:00

דוד פרקש 058-5478770
בית כנסת חב"ד לצעירים, חב"ד 1 רחובותגבריםחסידות

שבת וחג 9:30

דוד פרקש 058-5478770
בית כנסת חב"ד קומה תחתונה, חב"ד 1 רחובותגבריםתורה אור/ לקוטי תורה

א-ה 5:30-6:00

דוד פרקש058-5478770
בית ספר נועם, שד. הקיבוצים רחובותבנותחסידות

שבת 8:30

יצחק פרץ054-5770348
רח' פרשני 6/14 רחובותגבריםדבר מלכות

שני 20:30

דודו פרץ054-7921770
בית אבות "גן דוד", פלמח רחובותגבריםתניא

שעה וחצי לפני שבת

מנחם פרנקל055-6650808
בית אבות "נוה עמית", פלמח רחובותגבריםתניא

שבת סעודה שלישית

מנחם פרנקל055-6650808
בבתי המשתתפות 055-6650808נשיםאקטואליה/ פרשת שבוע

לעדכון 055-6650808

מנחם פרנקל055-6650808
בית כנסת "שונה הלכות", הרצל 141 רחובותנשיםתניא

שני 9:00

מאיר ערד054-6427705
ישיבת ההסדר "מורשת יעקב", הגר"א רחובותגבריםתניא

שני 21:15

מאיר ערד054-6427705
בבית מש' היימפלד, באר מים חיים 2 רחובותגבריםתניא

שלישי 21:15

מאיר ערד054-6427705
מרכז "דעת", הרצל 141 רחובותגבריםתניא

שלישי אחרי מעריב

מאיר ערד054-6427705
בית כנסת "שונה הלכות", הרצל 141 רחובותגבריםתניא

14:20

ישראל נחמני052-6770199
ישיבת "דעת", הרצל 141 רחובותגבריםדבר מלכות

ב'ה' 12:00

ישראל נחמני052-6770199
בתי אברכי אנ"ש רחובותגבריםדבר מלכות

חמישי 20:30-21:45

כל משתתף בתורו058-7879463
בית כנסת "הדר מנחם", אברבנאל רחובותגבריםתניא

שני 19:30

ראובן כהן052-6059802
בית כנסת "אחוזת הנשיא", כרמל 72 רחובותגבריםחסידות

שבת לפני שחרית

מאור כהן052-5532770
בית כנסת חב"ד,שכ. דניה רחובותגבריםדבר מלכות

ראשון 20:30

תומר ימיני052-2878970
כפר גבירול רחובותנשיםחסידות

.

רות אסתר האוזבאנד054-6869869
בבית מש' דרור רחובותנשים ונערותפרשת שבוע

שבת 17:00

לאה דרור054-2273417
בית חב"ד, ישראל שחר 19 רחובותגברים חסידות לעם

ראשון 21:00

יוסף גולד052-8555796
רח' זכריה מאדר 13 בנין A דירה 2 רחובות.מדע וחסידות

חורף 21:00 קיץ 20:15

יעקב גוגנהיים 052-5407152
בית חב"ד, רח' יצחק משה 3 קרית משה רחובותגבריםחסידות

ראשון 21:00

דוד גדסי 054-577006
בית כנסת "אור לגיל", שוהם 2 רחובותגברים/נשיםחסידות

כל יום בין מנחה למעריב

אליהו גבאי054-5548063
בית כנסת "קהילות יעקב", אברמסון רחובותגברים/נשיםתניא

שבת סעודה שלישית

אליהו גבאי054-5548063
מרכז נרות להאיר, הרצל 196 רחובותגברים/נשיםתניא

שני 20:30

יהונתן בר און 054-3115770
מרכז נרות להאיר, הרצל 196 רחובותגבריםדרך מצוותיך

שלישי 15:00

יהונתן בר און 054-3115770
רח' נרות להאיר רחובותבני נוערתניא

.

אלכסנדר אלוש052-4553224
רחובותגבריםחסידות

שני 20:30-21:30

עדי אבינון054-6354155
רח' העליה 32/4 רבבהגבריםשיחות ומאמרי הרבי

ראשון 21:30

יהודה רובין053-7766126
בית חב"ד קרית הלאום, קרית הממשלה 3 ראשון לציוןגבריםמאמרים מלוקטים

רביעי 20:15

יעקב הורביץ058-5964316
רח' דוד המלך 31 ראשון לציון.שער היחוד והאמונה

פעמיים בשבוע 21:00

אמרי שכנר050-7951105
רח' רוטשילד 88 ראשון לציוןגברים מאמרי הרבי

שלישי 20:30

אורי קשת050-7224593
רח' רוטשילד 88 ראשון לציוןגבריםחסידות

שבת 9:00

אורי קשת050-7224593
רח' רוטשילד 88 ראשון לציוןגבריםפרשת השבוע

חמישי 20:30

אורי קשת050-7224593
רח' הרצל 65 ראשון לציוןנשיםתניא

שלישי 20:30

רבקה נוה054-2133770
בית כנסת "אחדות ישראל", גוש עציון ראשון לציוןגבריםחסידות

שלישי וחמישי בין מנחה למעריב

יוסף לידר054-7947576
בבית מש' בר, דרור 28 ראשון לציוןנשיםתניא

שלישי 20:30

גרוזמן052-6770531
בבית משפ' כהן, הרצל 41/10 קומה 4 ראשון לציוןנשיםחסידות והתוועדות

ר"ח 21:00

רבנים מתחלפים052-6770531
בבית משפ' כהן, הרצל 41/10 קומה 4 ראשון לציוןנשיםזוגיות ע"פ חסידות

שלישי 20:30

עמרם מויאל 052-6770531
בבית משפ' כהן, הרצל 41/10 קומה 4 ראשון לציוןנשיםחסידות

כל ר"ח

רבנים מתחלפים052-6770531
בבית מש' גולדיאן, קאליב 7/10ב ראשון לציוןגבריםתניא

ראשון 20:30

אילון ביתן052-6519770
בית כנסת, דרור 5 ראשון לציוןנשיםפרשת השבוע

רביעי 10:45

מנחם קניג052-8275770
בית חב"ד, קניון הזהב ראשון לציוןנשיםתניא/דבר מלכות

שלישי 19:15

לוי יצחק גינזבורג054-4324770
בית חב"ד הרב ממן, קניון הבאר ראשון לציוןנשיםחסידות

רביעי 20:00-21:00

אסתר רוכברגר052-7707142
בבית משפ' ברוק, נורדאו 60 קומה 4 ראשון לציוןנשיםבטחון וציפיה לגאולה

ראשון ערב

אסתר רוכברגר052-7707142
בבית משפ' לנג, נורדאו פינת חיסין 30 ראשון לציוןנשיםדבר מלכות

שבת 18:00

אסתר רוכברגר052-7707142
מרכז משיח, הרצל 65 ראשון לציוןנשיםהבית היהודי

שלישי 20:00

אסתר רוכברגר052-7707142
חב"ד במשאית ראש פינהגבריםפרשת השבוע

רביעי 8:30

עמיקם רוטנברג052-3375430
חב"ד במשאית ראש פינהנוערנושאים מגוונים

מוצ"ש 21:00

עמיקם רוטנברג052-3375430
בית כנסת "זכור לאברהם", משה דיין 2 ראש העיןגבריםחסידות

חמישי 9:00

אשר משולם052-6968008
בית כנסת הספרדי, פסגות אפק רח' אלתרמן ראש העיןגבריםתניא

שבת 10:30

טל בנגין054-7701440
בית כנסת הספרדי, פסגות אפק רח' אלתרמן ראש העיןגבריםשיחות הרבי

ראשון 20:30

טל בנגין054-7701440
בית חב"ד, אהוד בן גרא 8 קרית גתגבריםענינו של משיח

שני אחרי מעריב

מנחם מ. נוטיק058-7177088
בית חב"ד, אהוד בן גרא 8 קרית גתגבריםתניא

ראשון אחרי מעריב

מנחם מ. נוטיק058-7177088
בית חב"ד, רח' אהוד בן גרא 8 קרית גתגבריםדבר מלכות

חמישי אחרי מעריב

מנחם מ. נוטיק058-7177088
בית כנסת "שערי גאולה", גאון הירדן 19 קרית גתגבריםדבר מלכות

א-ה 13:45-14:00

מנחם מ. נוטיק058-7177088
בית כנסת חב"ד, בר אילן 1 קרית שמואלגבריםגאולה ומשיח

שלישי בין מנחה למעריב

אלירן שמר058-7251770
בית כנסת "המשמרת הצעירה" , שפירא קרית שמואלנשיםדבר מלכות

ראשון 20:15

שם טוב אברביה054-8352770
מדרשיית "אחישנה", קרית שמואלנשיםהלכות שבת

שבת לפני מנחה

עדינה רופא054-4495770
מדרשיית "אחישנה" קרית שמואלנשיםדבר מלכות

רביעי 21:00-22:00

עדינה רופא054-4495770
בבית מש' פרלשטיין, ריינס 9 קרית שמואלנשיםעין יעקב

שני 19:00-20:00

יוסף פיזם054-2468460
בית כנסת חב"ד, בר אילן 1 קרית שמואלגבריםתורה אור/לקוטי תורה

שבת 9:00-10:00

יוסף פיזם054-2468460
בית כנסת חב"ד, בר אילן 1 קרית שמואלגבריםתורה אור

ליל שבת בין מנחה למעריב

יוסף פיזם054-2468460
בית כנסת חב"ד, בר אילן 1 קרית שמואלנשיםחסידות

שני 20:30

יגאל פיזם050-9213751
בית כנסת חב"ד, בר אילן 1 קרית שמואלגבריםתניא

שלישי אחרי מעריב

יגאל פיזם050-9213751
רח' חיה מושקא קרית שמואלגבריםלקוטי תורה

ג/ו 6:30

הראל ורדי054-2987771
רח' אריה לוין 12 קרית שמואלגבריםתניא

שלישי 20:30

הראל ורדי054-2987771
בית כנסת חב"ד, בר אילן 1 קרית שמואלגבריםהתוועדות

חמישי 21:00

לוי יצחק אזדאבא054-4037770
בית כנסת "מזמור לדוד", בן אהרן קרית מלאכיגבריםמשיח וגאולה

שבת בין מנחה למעריב

דוד גלייזר054-2540086
כולל "שובה ישראל", קיבוץ גלויות קרית מלאכיגבריםדבר מלכות

רביעי 15:45-16:30

דוד גלייזר053-3147642
בבית מש' מימון, החיטה 38 אחוזת אתרוג קרית מלאכינשיםתניא

שני 19:30

נורית גלייזר054-2561830
בבית מש' גלייזר, חב"ד 1/5 קרית מלאכינשיםבטחון בה'

שלישי 11:00

נורית גלייזר054-2561830
בבית מש' מרום, חב"ד 178 קרית מלאכינשיםדבר מלכות

שבת 17:30

נורית גלייזר054-2561830
בית אברהם קרית מלאכינשיםגאולה ומשיח

רביעי 10:30

נורית גלייזר054-2561830
בית כנסת חב"ד המרכזי, נחלת הר חב"ד קרית מלאכינשים ובנות פרשת שבוע

שבת חצי שעה לאחר הדל"נ

מרצה מתחלף058-5297703
בית כנסת חב"ד המרכזי נחלת הר חב"ד קרית מלאכיגבריםלקוטי תורה

מידי בוקר 8:00-8:30

אברהם קרביצקי050-2237708
בית כנסת "שערי שמים", הרצל 52 קרית מלאכיגבריםתניא

שבת סעודה שלישית

אורי קמחי050-8177570
בבית מש' צור, חב"ד קרית מלאכינשיםחסידות

ליל שבת לאחר הדל"נ

עופרה צור052-3622784
בית כנסת המרכזי, נחלת הר חב"ד קרית מלאכיגבריםחסידות

ליל שבת בין מנחה למעריב

שלמה פליישמן08-8583218
בבית מש' גורליק, חב"ד 149/2 קרית מלאכינשיםחסידות

ליל שבת לאחר הדלקת נרות

ענת ניר050-3236947
בית כנסת "אור מנחם", בר יהודה קרית מלאכי.חסידות

שבת לפני צאת השבת

050-5887165
בית כנסת "אור מנחם", קרית מלאכי.חסידות

שבת 8:30

אהרן מנגמי050-5887165
רח' חנה סנש 3 קרית מלאכי.חסידות

רביעי 20:30

אהרן מנגמי050-5887165
בית כנסת "אור מנחם", קרית מלאכינשיםתניא

ראשון 20:45

אפרת מנגמי050-5887165
בבית מש' יונה, בן גוריון 78/3 ב קרית מלאכינשיםדבר מלכות

רביעי

.054-4650207
בבית מש' פאר, חב"ד 165/6 קרית מלאכינשיםלקוטי תורה

שני 20:00-22:00

יוסף הרטמן054-4584614
כולל "שובה ישראל", קיבוץ גלויות קרית מלאכיגבריםמשיח וגאולה

שבת בין מנחה למעריב

דוד גלייזר052-5802714
בית כנסת "מזמור לדוד", בן אהרן קרית מלאכיגבריםמשיח וגאולה

רביעי 15:45-16:30

דוד גלייזר052-5802714
בבית מש' גולדברג, אילת 16 א' קרית מלאכינשיםדבר מלכות

שבת

לאה גולדברג054-3276422
בבית מש' פרץ, שד. ירושלים 149/12 קרית מלאכינשיםדבר מלכות

רביעי 21:00

גילאת צ'רקסקי 054-9799017
בית כנסת "אש התורה", חנה סנש 6 קרית מוצקיןגבריםתניא

שלישי 20:00

אלירן שמר058-7521770
בית כנסת "אוהל שרה טוניס", גן גולדה קרית מוצקיןגבריםפרשת שבוע

שבת סעודה שלישית

ראובן עמנואלוב050-2232027
בית כנסת המרכזי קרית ים אגבריםלקוטי שיחות

רביעי בין מנחה למעריב

משה קולקר052-9530422
בבית מש' עמוס דבורה, ירושלים קרית יםנשיםחסידות

שלישי 20:00

עדנה מקמל054-7702367
בבית מש' עמוס ורד, הים התיכון קרית יםנשיםפרקי אבות

ליל שבת זמן הדלקת נרות

עדנה מקמל054-7702367
בבית מש' ז'ק, אביר מארק 15 קרית חייםגברים/רוסיתלקוטי שיחות

שבת 8:30

ראובן עמנואלוב050-2232027
מינימרקט יגאל, שד. גת 112 קרית גתגבריםחסידות

שישי 14:30

משה לחיאני 054-6697707
רח' משה ברזני 4 קרית גתגבריםמאמרי הרש"ב

ליל שישי 21:30

רועי לוגסי054-4393918
בית כנסת "שערי גאולה", גאון הירדן 19 קרית גתגברים תניא

שני אחרי מעריב

מנחם מ. טרבניק058-5167983
בית כנסת "תפארת ניצוצות", נפתלי 3 קרית גתגבריםשיחות הרבי

רביעי אחרי מעריב

מנחם מ. טרבניק058-5167983
ספרית החסידות קרית גתגבריםמאמרי הרי"צ

רביעי 20:00-21:00

הדס בן קיש054-8433031
בית כנסת "שערי גאולה", גאון הירדן 19 קרית גתגברים/ספרדיתלקוטי שיחות

ליל שבת בין מנחה למעריב

הדס בן קיש054-8433031
בית כנסת חב"ד, חידקל קרית גתגבריםמאמרי הריי"צ

ליל שבת בין מנחה למעריב

הדס בן קיש054-8433031
מרכז עולים,חידקל 16 קרית גתגברים/נשיםחסידות/רוסית

שני 18:00

ראובן גלפרין054-5555770
בית כנסת חב"ד "שערי גאולה", גאון הירדן" 19 קרית גתגבריםחסידות/רוסית

שלישי 20:-21:00

מנחם מ. אלחרר054-5555770
מרכז עולים,חידקל 16 קרית גתגבריםחסידות/רוסית

שבת 10:00

מנחם מ. אלחרר054-5555770
מרכז עולים,חידקל 16 קרית גתנשיםחסידות ברוסית

ראשון 18:00

ראובן גלפרין054-5555770
בית כנסת "הדרת קודש", בן גוריון 32 קרית ביאליקגבריםחסידות/התוועדות

ליל שישי מיד לאחר מעריב

זכי רייזנר052-2234477
בית כנסת חב"ד, בעזרת נשים קרית אתאבנותעבודת ה' באור החסידות

שלישי 17:30

הדסה שבח052-5198780
בית כנסת "אוהל רבקה", קיבוץ גלויות קרית אתאגבריםתניא

רביעי בין מנחה למעריב

אליהו לנג 054-7582827
בית כנסת חב"ד, חנקין 20 קרית אתאגבריםחסידות

רביעי 19:20

אלפי כץ054-2598770
בבית מש' קוביצעק, סוקולוב 48 שכונת התקוה קרית אתאנערותתניא

רביעי 20:00

רחל וירט053-2770581
בית כנסת "המקלט", רמת ממרא קרית ארבעגברים מבט חסידי

חמישי 20:00-21:00

שמואל ששון054-6239966
בבית מש' שוורץ, החצב 4 רמת הגולן קצריןנשיםפרשת שבוע

שבת עת מנחה

לברורים 054-5544235
בית חב"ד, דברת רמת הגולן קצריןנשיםתניא/פרשת שבוע

רביעי 20:30

לברורים 054-5544235
בית כנסת "צמח צדק", השחר קצריןגברים תניא

שלישי 20:30

גיא יוסף ברגר052-9245191
בית כנסת "צמח צדק", השחר קצריןגבריםתרס"ו

ראשון 20:30

גיא יוסף ברגר052-9245191
קיבוץ ברנר. תניא

רביעי 20:00

מענדי דרחי052-7403011
בית כנסת קוממיותגבריםתניא

רביעי 21:00-22:00

שלמה פליישמן08-8583218
בית מש' מימוני, דב פרומר 11/2 ג קרית שמואל חפהגבריםלקוטי שיחות

שני 20:30

דובער פרבר058-6701770
בית כנסת "המשמרת הצעירה" , שפירא קרית שמואלנשיםגאולה ומשיח

רביעי 20:00

דובער פרבר058-6701770
בבית מש' יעקובי רח' העילוי 10/2 קרית משה ירושליםנשיםתניא למתחילים

ראשון 21:15

אורה מיימון055-6619595
בית חב"ד צריפיןגברים תניא

כל יום 12:00

חיים קינד058-7708333
רח' לשם 26 נוה אורנים צפתנשים חסידות

שני 20:30

בת שבע רבינוביץ052-6770578
רח' לשם 24 נוה אורנים צפתגברים פרשת שבוע

חמישי 20:00-21:00

אברהם רבינוביץ052-6770578
בית כנסת היכל לוי"צ קרית חב"ד צפתגברים מאמרי הרבי

שבת 9:00-10:00

חיים קפלן052-6770017
בית כנסת ליובאוויטש, שז"ר 210 צפתגברים יסודות בחסידות

חמישי 18:00-19:00

לוי יצחק קירשנזאפט058-7702040
מכון אלטה, ירושלים 14 צפתנשיםעיונים באגרות קודש

חמישי 14:00-15:00

לוי יצחק קירשנזאפט058-7702040
רח' חב"ד 14 צפתנשים/אנגליתדבר מלכות

שלישי 19:00

.058-7703638
בבית מש' צאירסקי, הפלמ"ח 27 צפתנשים/אנגליתגאולה ומשיח

ראשון 21:30

.058-7703638
בבית מש' כנרת יוסף, מאור חיים צפתנשים חסידות

שלישי פעם בשבועיים

נעמי צרפתי054-5754590
מכון אלטה צפתנשים ובנותתניא

ב'ד' 16:30-18:00

זאב פרידמן052-5770471
מכון אלטה צפתנשים ובנותתניא

א,ג, 16:00-17:00

זאב פרידמן052-5770471
בית כנסת אור לאברהם צפתגבריםתניא

ראשון אחרי מעריב

יוסי פרבר052-8770487
בית כנסת אור לאברהם צפתגברים פרשת שבוע

ראשון בין מנחה לנעריב

יוסי פרבר052-8770487
רח' נוף הבשן 23 נוף כנרת צפתנשים דבר מלכות

שני 20:30

יאיר עטר053-2812770
בבית מש' מלול, מנחם בגין צפתנשים טהרת המשפחה

שני 21:00-22:00

שירה עבאד052-8883017
בית כנסת היכל לוי"צ קרית חב"ד צפתגברים לקוטי שיחות

שלישי 20:15

ניסים סלמן054-5517770
בבית מש' יחזקאל צפתנשיםפ"ש

שלישי 20:30

רוחמה סבאג050-9314770
בית כנסת היכל לוי"צ קרית חב"ד צפתגברים דבר מלכות

ליל שישי

ברוך סבאג052-8797704
בית כנסת היכל לוי"צ קרית חב"ד צפתגבריםשיחות הרבי

שני

ישעיה מרנץ052-6770139
רח' כינרת צפתנשים/נערותשיחות הרבי

שבת

מושקא מסליס052-4507793
בית כנסת היכל לוי"צ קרית חב"ד צפתגברים גאולה ומשיח

שני 21:10

מלכיאל מחפוץ052-9577018
בית כנסת חב"ד, צה"ל 9 מאור חיים צפתגבריםחסידות

ראשון 20:30-21:30

נחמן לרנר052-7703735
בית כנסת היכל לוי"צ קרית חב"ד צפתגברים ענינו של משיח

א-ו 7:45-8:15

יצחק ליפש054-7995770
בית כנסת היכל לוי"צ קרית חב"ד צפת. שיחת תש"ן

א-ו 8:45

שלה זלמן לבקיבקר058-5770800
רח' הפלמ"ח 11 צפתנשיםתניא

ראשון 11:00-12:30

לבנה054-2159206
בית חב"ד עיר העתיקה, חתם סופר 28 צפתנשיםתניא

שני 11:30-12:30

מנחם זילברשטרום052-7707361
בית חב"ד,רמז 91 צפתגברים דבר מלכות

חמישי 21:00

מענדי הראל052-7702498
רח' ברקת 10 נוה אורנים צפתגבריםתניא

רביעי 20:15

שלום בער הניג052-5000653
בית כנסת "בית לוי"צ קרית חב"ד צפתגברים מאמרי הרבי

א-ו 8:15-8:45

מנחם מענדל הלפרין054-2527705
כולל הבעש"ט רח' מנחם בגין צפתגבריםדבר מלכות

שלישי 20:45

יוסף דניאל 054-7897708
בית חב"ד רח' רסקו צפתגברים/רוסיתתניא

רביעי 20:30

גרשון קלפמן050-5539080
בית כנסת היכל לוי"צ צפתגברים לקוטי דיבורים

שבת אחרי שחרית

שמעון בן מוחא052-6037770
בבית מש' שלג רח' שז"ר 82/1 צפתנשיםלקו"ש ואקטואליה

שבת בזמן מנחה

שולמית אסולין052-4202023
בית כנסת היכל לוי"צ קרית חב"ד צפתגברים לקוטי תורה

כל יום 8:00-9:00

דוד שלמה אלמקייס.
רח' פלמח 71 צפתנשים גאולה ומשיח

ראשון 21:00-22:30

איריס052-6043506
בית כנסת חב"ד, היכל לוי יצחק צפתגברים לקוטי תורה

שבת 8:45-9:45

משה אורנשטיין054-8485201
בבית מש' סנדרוסי רח' רינגלבלום 6 פתח תקוהגבריםתניא

רביעי 21:00 ארוחה מפנקת

ירון בבלי050-7377060
בית כנסת צמח צדק רח' גוטמן 24 פתח תקוהגבריםדבר מלכות

רביעי 21:00

טל עידו סגס050-8861985
פתח תקוה. חסידות בזווית נשית

שבת

נילי עידית 054-4235098
בית כנסת מרדכי פתח תקוהגברים תניא

שני 19:45-20:45

מנדי כלפון058-5518770
בית כנסת "תפילה למשה" פתח תקוהגברים תניא

חמישי 19:00-20:00

מעני כלפון058-5518770
בבית מש' ניר יטקוביץ 25 כפר גניםנשיםתניא/ט. המשפחה

שלישי 21:00

נחמה דינה דייטש054-7770848
בית כנסת "דביר יעקב", בלוי 39 פתח תקוהנשים תניא

שני 20:30

דורון לוי058-4032770
קיוסק, יוסף ספיר 55 פתח תקוהגבריםפ"ש וחסידות

שלישי 20:00

דורון לוי058-4032770
בית כנסת אם המושבות, חדרה 31 פתח תקוהנשים מאמרי חסידות

שלישי 20:30

מרדכי גורליק 054-7770843
בית כנסת הפתוח חב"ד, חדרה 22 פתח תקוהגבריםמאמרי חסידות

שלישי 20:30

מרדכי גורליק 054-7770843
בית כנסת חב"ד, רבינא 17 פתח תקוהגבריםתניא

שבת אחרי שחרית

מאיר גבאי054-5715792
בית כנסת "מעלות קדושים" רח' אונטרמן 45 פתח תקוהגברים תניא

שני 20:45-

איתי גבאי050-2933833
רח' התוף 4 פתח תקוה. תניא

ב,ה, 21:00-22:00

דורון ברגר052-9282121
בית כנסת דינובץ פתח תקוהגבריםתניא

שלישי 20:00

שניאור גול 052-5620308
בבית מש' אהרונסון רח' יחבוב 7/3 פתח תקוהנשיםתניא

ראשון 19:00

מרים אהרונסון 052-5620308
בית כנסת המרכזי קרית הבעש"ט פתח תקוהגבריםתניא

שני 22:30

לוי יצחק גינזבורג054-4324770
פסגותגבריםחסידות

.

זיידס פייוויש054-5375770
בית כנסת "אהבת ציון" רח' הדקל עתליתגברים שיחות הרבי

א-ה בין מנחה למעריב

מרדכי ברוך054-7970671
מרכז מסחרי רח' קפלן עפולה עליתנשיםחסדיות

שני 20:00

פייגי קמינקר054-2027705
בית כנסת עולי בבל רח' ההגנה עפולה עליתנשים חסידות

שבת 12:30-15:00

פייגי קמינקר054-2027705
בבית מש' אלבז רח' בורוכוב 5 עפולה עליתנשים חסידות

רביעי 20:00

פייגי קמינקר054-2027705
משרד רח' ארלוזרוב 8 עפולהגברים תניא

א-ה 8:30

שלום דובער קרץ050-8736939
בית כנסת חב"ד, רח' הכנסת 20 עפולהגבריםלקו"ש

א-ד 21:45-22:00

אברהם אלברט קמל054-9102850
בבית 770 עפולהנשיםדבר מלכות

רביעי 9:00-10:00

מלכה ניסלביץ053-7420770
בית כנסת חב"ד, הכנסת 20 עפולהגברים מאמרי הרבי

א-ה 19:45-21:15

טל מויאל 050-8277095
רח' נורדאו עפולהנשים חסידות

שלישי אחת ל 3 שבועות

רחל אסור054-5862770
בית כנסת "ברכת יוסף" רח' קרן היסוד עפולהגבריםשיחות הרבי

א-ה 9:00-13:00

ישראל אוחנה058-6225478
בבית מש' מויאל רח' ורדה לרנר 9/3 עפולהנשיםהבית היהודי

רביעי 20:30

יערה איל053-2770738
בית כנסת "מעלות קדושים" עמנואלגבריםתניא

ראשון ערב

עזריאל פייגין052-7707951
בית חב"ד רח' הרב ניסים 8 עכונשים תניא

שני 21:00

בתיה פיזם058-4549770
בית חב"ד רח' הרב ניסים 8 עכונשים תניא

ראשון 21:00

שמשון פיזם058-4549770
רח' שלום הגליל 3 עכו.תניא ברוסית

רביעי 18:30

אלכסנדר ספיבק052-8157706
בבית מש' לוי רח' שלום הגליל 4 עכוצעירותחסידות

רביעי

לימור לוי052-6343771
בבית מש' לוי רח' שלום הגליל 4 עכונשים חסידות

שבת

לימור לוי052-6343771
בבית מש' לוי רח' שלום הגליל 4 עכוגבריםתניא

שלישי 21:00-22:30

אריה לוי052-6343771
הנורית 27 עיר גנים ירושליםגברים תניא

שבת 17:00

גלעד ינון050-4129436
חשמליה מרכז הקיבוץ עין דורגבריםשיחות הרבי

שני 21:15

שלום דובער פריימן050-4275770
בבית מש' יזרעאלי עין אילהגבריםפ"ש

חמישי 19:00

מנחם טל054-7657765
קיבוץ עין הודנשים תניא

ראשון 20:30

שרה ברוך054-5677056
.קיבוץ עברון..קיבוץ עברון

.

טל חנן050-4610055
ברחבה מושב עבדוןגבריםתניא

שלישי 20:00

חיים אברביה 054-5236383
בית חב"ד שבביה"ס רח' נצח ישראל 5 נתניהנערות פ"ש

שישי 10:00

תומר רטהאוז052-3420037
רח' הרטום קרית השרוןגברים לקו"ש

חמישי 20:30

אבנר מירכור050-7687182
בית כנסת אדמו"ר מבוקראשט רח' פתח תקוה 75 נתניהגברים/נשים תניא

שבת שעה וחצי אחרי מנחה

שמואל רוז058-7652435
בית חב"ד סמילנסקי 13 נתניהנשיםתניא

שני 20:00

ברכה קורציאני054-7793933
בבית מש' קורט רח' מרכי שרייבר 12 נתניהנשיםבבית מש' קורט רח' מרכי שרייבר 12 נתניה

.

מאירה קורט052-4665839
בבית מש' קורט רח' מרכי שרייבר 12 נתניה. תניא

ראשון 20:00

מאירה קורט052-4665839
רח' צבי 3/10 נתניהנשיםתניא

חמישי

רבקה צבי 058-4770474
בית כנסת עזרת אחים רח' עובדיה בן שלום 14 נתניהגברים פרשת שבוע

שבת 12:00

צבי לוי יצחק058-5770474
בית כנסת אסירי ציון היכל אבנר רח' קריניצי 8 שכ. אזורים נתניהנשיםיראת ואהבת ה'

שבת ביום שעה לפני מנחה

ליאורה סמנטובוב052-7985809
בית כנסת "אסירי ציון היכל אבנר רח' קריניצי שכ. אזורים נתניהגבריםתניא

ראשון בין מנחה למעריב

יעקב סמנטובוב052-7985809
בית כנסת הבוכרים שכ. דורה נתניהנשיםתניא

רביעי 20:00

גלית מזרחי050-8752560
בבית מש' קיסין רח' חיים מגורי 8 שיכון דורה נתניהנשים דבר מלכות

שני 20:30

גלית מזרחי 050-8752560
רח' דב גרונר 18 נתניהגברים לקוטי תורה

רביעי 21:00

שלום בער לויוב054-3971394
בית כנסת "באר חיה" רח' בר אילן 1 נתניהגברים דבר מלכות

חמישי

יעקב זלוף050-2351770
מכללת נתניה רח' החינוך 8 נתניהגברים תניא

רביעי 20:00

רפאל דהאן 054-8899672
בית כנסת מקדש אלעזר רח' מקדש אלעזר רח' נורדאו 90 נתניהגברים/נשיםתניא

שבת לפני קריאה"ת

יצחק גרנשטט050-2382399
בית כנסת מוסיקה רח' נורדאו נתניהגבריםתניא

ליל שבת

יצחק גרנשטט050-2382399
בבית מש' קימיאגרוב רח' י.ל. פרץ 5/2 קרית נורדאו נתניהגבריםדבר מלכות

חמישי 21:00

אבנר קימיאגרוב050-2382399
בית כנסת "אוהל עמרם" רח' שטרית 10 קרית נורדאו נתניהגבריםתניא

חמישי בין מנחה למעריב

יצחק גרנשטט050-2382399
רח' אגם כנרת 7 נתניהגברים/נשיםתניא

שני 21:00

ארז בר ששת053-5247706
בית חב"ד, סמילו רח' בנין מכבי דנט נתיבותבנות שיחות הרבי

רביעי 19:45

מושקא ליפש058-5302770
רח' היובל נתיבותגבריםתניא

חמישי 20:00

ישראל ליפש054-7770591
בבית מש' ברונשטיין רח' רמב"ם נתיבותנשיםחסידות

שלישי 20:30

חנה ליפש054-7770592
בבית מש' ג'בלי רח' השיטה נתיבותנשיםשיחת הרבי ותהילים

שבת 16:00

רחל אלבז054-9703963
בית חב"ד נשרנשיםבית חב"ד נשר

ראשון 9:30

רחל טסלר054-4445771
בית כנסת הגדול נשרגבריםלקו"ש

שלישי 21:00

שלום דוברוסקין053-8296083
נריהגבריםתניא

מוצ"ש 20:15

בן ציון שמעון054-6277048
בבית מש' שמאי רח' השושנים 5/12 נצרת עיליתגברים חסידות

רביעי 20:00

דוד טייכטל054-6608850
בית כנסת הגרוזיני רח' שלום נצרת עיליתנשיםשיחות פ"ש

שני 18:00

שושנה דוח054-6761220
בבית מש' דוח רח' אלמוג 4/2 נצרת עיליתנשים שיחות פ"ש

שבת שעה לפני צאת השבת

שושנה דוח054-6761220
בית כנסת הר יונה רח' רותם 20 נצרת עיליתרוסיתבית כנסת הר יונה רח' רותם 20 נצרת עילית

שלישי 19:00

יונה ברודקין052-7528676
מתנ"ס גורדון רח' השקמה 10 נצרת עיליתבני נוערמתנ"ס גורדון רח' השקמה 10 נצרת עילית

רביעי 20:00

יונה ברודקין052-7528676
בבית מש' ברודקין רח' הגפן 12/9 נצרת עיליתגברים ברוסיתבבית מש' ברודקין רח' הגפן 12/9 נצרת עילית

רביעי 20:00

יונה ברודקין052-7528676
בבית מש' ברודקין רח' הגפן 12/9 נצרת עיליתגברים ברוסיתבבית מש' ברודקין רח' הגפן 12/9 נצרת עילית

ראשון 20:00

יונה ברודקין052-7528676
נצרת עיליתנשיםחסידות מגוון

ראשון אחת ל 3 שבועות

רחל אסור054-5862770
בבית מש' שניאורסון רח' השושנים 21/26 נצרת עיליתגבריםתניא

חורף 20:00-21:00 קיץ 21:00-22:00

שמואל מקמל054-7704916
רח' החידה 10/57 נצרת עיליתגברים גומ"ש

ראשון 21:15

משה קורנוויץ053-2802023
במקלט 12 רח' גולן נצרת עיליתגבריםלקוטי שיחות

רביעי 20:30

יונה נבון 054-2497709
בית חב"ד, רח' מאליבו ורדים 40 נצרת עיליתגברים מקורביםתניא

ראשון 20:00-20:30

אברימי הורביץ054-6926383
מאחורי בית כנסת קיבוץ גלויות נצרת עיליתגבריםתניא/פ"ש

קיץ 20:30 חורף 20:00

לוי לרנר052-2471814
בבית מש' משולם רח' זרובבל נס ציונהנשיםטהרת המשפחה

שני

יעל אצרף058-4185050
בית כנסת ניר ישראלגבריםתניא

חמישי 20:30

נדב כהן054-9770959
ניצני עוזגבריםענייני דיומא

א-ה בין מנחה למעריב

מיכאל סויסה054-7907702
רח' כיסופים 7 ניצןנשיםחינוך בדרך המלך

שלישי 20:00

אייד קירשנזפט054-5987574
בית חב"ד, ניצןנשיםתניא

רביעי 19:30

ציפורה קירשנזפט050-8498064
בבית מש' בן ציון נחליאלנשיםתניא

שני 20:30

שנית בן ציון054-6277049
בית כנסת "בין חברים" נחליאלגבריםלקו"ש

חמישי 21:00

שמעון בן ציון054-6277048
בית כנסת "משה ידיו" נוה עובדגברים פ"ש

רביעי בערב

עמנואל חי052-7080593
בבית מש' עמרני רח' שוהם 20 א נוה מונוסוןנשיםפ"ש/תניא

שלישי 20:00

מורן קורס054-6712783
בבית מש' רם רח' דרך האבות 16/6 נוה דניאלנערותלחיות עם הזמן

שבת 17:00

חן הודיה רם054-6906435
בית חב"ד, נוה דניאלגברים חסידות אדמוה"ז

שבת 8:30

.052-3210413
קניון ארנה נהריהנשים תניא

שלישי 21:00

חנה שפרינגר058-4926770
בית כנסת חב"ד,דרך יחיעם פינת חנה סנש נהריהנשיםתניא

רביעי 20:30

חנה שפרינגר058-4926770
רחק נחלת אשר 71 שכ. רגום נהריהנשים הלכה וחסידות

שני 20:00-23:30

בנימין אידה055-8858356
רח' שביל ההדר 1 נהריהנשיםתניא ופ"ש

שני 20:00

מירה בן קיש055-6627708
אולם בי"כ המרכזי נהורהנשים ובחורותתניא

שני 19:30

דקלה קוכנר054-4742402
בנין הועד מתןנשים חסידות

ראשון 20:30

מירי לוין052-5451770
נוף גולם משמר הירדןגברים/נשים שיחת הרבי

רביעי 20:30

יפתח לוזיה054-7935657
בבית מש' קמחי מצפה אביבגברים פ"ש וענייני דיומא

חמישי 21:30

תומר וירט050-7146770
בית חב"ד מעלותנשיםלקו"ש

ראשון 20:00

יוסף דניאל054-7897708
בבית מש' פויאק מעלה אפריםנשיםתניא

רביעי 21:00

נאוה ויינר054-7724620
בבית מש' שיפרין רח' האבן 28/4 שכונה 7 מעלה אדומיםנשיםתניא

רביעי 21:00

ארז ליפשיץ058-7705859
בית חב"ד המרכזי רח' פארק הנחלים מעלה אדומיםגבריםתניא

שני 21:00

ארז ליפשיץ054-6330491
בבית מש' שראל רח' הגביש 2Q16 שכונה 7 מעלה אדומיםגבריםתניא

חמישי 21:30

ארז ליפשיץ054-6330491
בית כנסת קהל חסידם רח' השופר 22 מעלה אדומיםגברים/נשיםאמרי בינה

שני 19:00

נעם ישראל הרפז052-6996770
בית כנסת קהל חסידים רח' השופר 22 מעלה אדומיםנשיםדבר מלכות

שבת 16:00

איראל ענת054-7254677
בית כנסת קהל חסידים רח' השופר 22 מעלה אדומיםגבריםתניא

שני 8:00

איראל עוז050-9800446
בית כנסת קהל חסידים רח' השופר 22 מעלה אדומיםגבריםאמרי בינה

שני 21:00

איראל עוז050-9800446
נרכז מחניים רח' החליל 19 מעלה אדומיםגבריםפרשת השבוע

שישי 10:00

נתן קרא איבונוב054-7718363
בית כנסת מעלה אדומיםגבריםחסידות

שבת 17:00

נתן קרא איבונוב054-7718363
בית כנסת הישוב מסדגבריםדבר מלכות

שלישי 20:30

יוסי טאניס058-7706974
בבית מש' טאניס מסדנשיםחסידות

שבת אחר הצהריים

לאה טאניס058-7706974
בית כנסת ישובי חוף הכרמל מושב עופרגברים פרשת שבוע

רביעי 18:30

לוי גינזבורג058-7701464
מושב נבטיםגברים/נשיםתניא

מוצ"ש 20:00

יובל כהן054-6912770
משרדי "סיגל מרכזים רפואיים" אזו"ת שד. התעשיה 1 מגדל תפןנשיםחסידות

שני יש לתאם

קותי מידובניק052-7222921
בית כנסת חב"ד נוף העמק מגדל העמקגברים דבר מלכות

מוצ"ש שעה וחצי לאחר יציאת השבת

שניאור זלמן קעניג054-8487787
בבית מש' קארה רח' דוברת 1/5 מגדל העמקבנות תיכון שיחה של הרבי

רביעי 19:30

עדי קארה054-9220050
בית כנסת "אוהל יצחק" רח' בוסקילא 3 מגדל העמקגבריםבית כנסת "אוהל יצחק" רח' בוסקילא 3 מגדל העמק

כל יום אחרי תפילת נץ

יצחק מידנציק050-4222770
בבית מש' בן חמו רח' עובדיה יוסף 26/4 מגדל העמקגברים תניא

רביעי 21:00

אהרן מושקוביץ052-2600194
בית כנסת אלמליח רח' זבולון מגדל העמקגברים שיחות הרבי

שבת 9:00

אליעזר כהן058-7877012
ישיבת מאיר ישראל רח' קמפוס מגדל אור מגדל העמקבחוריםפ"ש לאור החסידות

חמישי 15:00

אליעזר כהן058-7877012
בבית מש' גולדשטיין רח' חרצית 8 מגדל העמקנשיםחסידות

שבת זמן מנחה

חנה גולדשטיין054-2449770
בית כנסת מרכז גרבסקי רח' ניצנים 11 מגדל העמקגבריםתו"א/לקותי תורה

שבת 8:30

נחום ברגר058-4477055
בית כנסת מרכז גרבסקי רח' ניצנים 11 מגדל העמקגברים/נשיםלקוטי שיחות

שבת בין מנחה למעריב

נחום ברגר058-4477055
בית כנסת מרכז גרבסקי רח' ניצנים 11 מגדל העמקגברים/נשיםשיחת הרבי

ליל שבת בין מנחה למעריב

נחום ברגר058-4477055
רח' קדש מגדל העמקנשיםדבר מלכות

שלישי 18:30

רחל אסור054-5862770
ישיבת חב"ד רח' חב"ד 13 מגדל העמקגברים/מקורביםתניא

כל יום 8:15

אלי אלון054-2447704
בית כנסת "עולי קווקז" רח' תימורים 15 מגדל העמק.בית כנסת "עולי קווקז" רח' תימורים 15 מגדל העמק

שבת לפני מנחה

יוסף יצחק אהרן052-2224971
בית כנסת חב"ד קסטל רח' החוצבים פינת מצפה הבירה מבשרת ציוןגבריםשיחות הרבי

שני 20:00-21:00

ינון גלעד050-4129436
אחד מבתי אנ"ש קבוצה ע"גקבוצה ע"גשיחה

שלישי 19:00-20:00

משיח קופציק058-7705853
רח' פנקס 9/11 לוד. בית היהודי

שלישי 20:00

מרדכי פרידמן054-7430634
בית כנסת "מגן אברהם" לודגבריםשיחות של הרבי

שבת סעודה שלישית

מנחם מ. נוטיק050-5901388
בבית מש' רוט שיכון חב"ד לודגברים תניא

ראשון 21:00

אריק מלכיאלי054-8098613
שיכון חב"ד לודגבריםתניא

א-ו 6:00

אריק מלכיאלי054-8098613
רח' הגרעין התורני לודנשיםחסידות

רביעי 20:30

רחל מיכאלשוילי052-8215500
בית כנסת "ניסן" רח' אלפעל לודגבריםדבר מלכות

חמישי 20:45

אריאל מדר054-6761265
רח' שפירא, גבעת הזתים לודנשיםפרשת שבוע

שבת 12:30-14:00

יפעת יעקובי054-7605612
רח' שפירא, גבעת הזתים לודנשיםפרשת שבוע/תניא

שני 18:00

יפעת יעקובי054-7605612
בית חב"ד, רח' הברושים גבעת הזתים לודגבריםתניא

שלישי 19:30

אביחי יעקובי052-8181770
בית כנסת "בית אריה" שיכון חב"ד לודגבריםתניא

שני/רביעי 21:15-22:10

יאיר חכמון052-5470075
בית חב"ד קניון לוד קומת חניה לודנשיםתניא

שני 12:00

שלום הלל054-6761176
בית כנסת "חסדי משה" רח' מרזוק לודגבריםתניא

שבת שעה ו45 דקות לפני השקיעה

שלום הלל054-6761176
צמח צדק 8 לודגבריםלקוטי שיחות

שישי 8:30

מענדי דהאן050-2696697
בית כנסת ישועה בקרוב, גבעת הזיתים לודגבריםתניא ומו"ג

רביעי אחרי מעריב

משה גלייזר054-6761390
בית כנסת "בית אהרן" שכ' שרת לודגברים תניא

חמישי 20:00

שמואל גלויברמן054-8407073
בבית מש' חיה גילר 054-9404776נשיםפרשת שבוע

ראשון 20:30

חיה גילר054-9404776
בית מש' מזרחינשיםתניא

שני 19:00

נחמה ברזין058-4277020
בבית מש' אברהם 054-4892324.לקוטי שיחות

.

אבהרם054-4892324
סבב בתים לודנשיםדבר מלכות

ראשון 18:45-19:30

לוי יצחק גינזבורג054-4324770
בית חב"ד,מרכז מסחרי להביםצעיריםחסידות

שני 20:00

יוחאי טויטו050-7704756
בית כנסת קמפוס מכללת כרמיאל כרמיאלסטודנטיםתניא ופ"ש

שלישי 18:30

אליעזר כהן058-7877012
בבית מש' בראל רח' רמים 53 ב' כרמיאלגברים גאולה משיח

חמישי 21:00

צבי הירש בראל054-2201091
בית חב"ד כרמיאלגבריםשיחות הרבי

ראשון 19:00

שמואל דב בראון054-7718230
בית כנסת אשכנזי כרמי צורגבריםחסידות

רביעי 20:00

דוד רוזנפלד 054-5218770
בית חב"ד רח' רותם 10 כפר תבורנשיםתניא

שלישי 20:30

שלום דובער פריימן050-4275770
בית כנסת הגדול המייסדים כפר תבורגבריםמאמרי חסידות

שבת 7:00

שלום דובער פריימן050-4275770
כפר סטריןגבריםלקוטי שיחות

כל יום 18:00-19:00

מישאל מנגמי052-7707407
כפר סטריןגבריםתניא

כל יום בוקר

מישאל מנגמי052-7707407
מדרשה לנשים רח' וייצמן 103 כפר סבאנשים תניא

שלישי 20:00

דינה ימיני054-5869542
סנטר B השכונה הירוקה כפר סבאנשים תניא

שני 20:00

אסתר הרוניין054-4860386
רח' תל חי 3 כפר סבאנשיםגאולה ומשיח

מוצ"ש 20:30

אסתר הרוניין054-4860386
בבית שינדל מרנץ רח' צמח צדק 30/1 כפר חב"דגברים/נשים באנגליתדבר מלכות

שלישי

צבי מרנץ052-4473582
בבית מש' הרשקופ רח' אגרות קודש 19 כפר חב"דנשיםתניא

21:00

רבקה כהן052-8114437
בבית מש' בייטש רח' צמח צדק 8 כפר חב"דנשים ובנות תניא

שלישי 20:00

ישראל שנעבאלג054-9770764
בבית מש' שנעבאלג צמח צדק 4/2 כפר חב"דבחוריםמאמר חסידות

שבת לפני שחרית

ישראל שנעבאלג054-9770764
בבית מש' שנעבאלג צמח צדק 4/2 כפר חב"דנשים ובנותדבר מלכות

ראשון 20:30

ישראל שנעבאלג054-9770764
בבית מש' שטינברג רח' ספר התניא 15/4 כפר חב"דגבריםחסידות

מוצ"ש 20:00

ישראל שנעבאלג054-9770764
בבית משפ' שאבי כפר חב"דנשיםשער היחוד והאמונה

ראשון בבוקר

רחל שאבי054-6355260
בבית הר' ישבעם סגל הריי"ץ 16 כפר חב"דגבריםמאמרי הרבי

רביעי

ישבעם סגל 054-3018770
בבית מש' נחמיאס פנימיית אור שמחה בניין 2 כפר חב"דגבריםגאולה ומשיח

שלישי 21:00

לוי נחמיאס052-5770555
בבית משפ' פרימן מול הת"ת כפר חב"דנשיםדבר מלכות

שלישי 20:00

אשירה מיידנציק052-7707709
בית כנסת "בית מנחם" חדר שני כפר חב"דגבריםמאמרי הרבי

ליל שבת בין מנחה למעריב

ראובן יצחקי054-7890770
טיפת חלב כפר חב"דנשיםלקוטי שיחות

שבת בין מנחה למעריב

מאיר טביב052-7149128
בבית רבקה גרינברג אדמו"ר הזקן 21 כפר חב"דנשים וילדיםדבר מלכות

שבת 12:00

רבקה גרינברג054-3141718
בית כנסת "המקלט" לוי יצחק כפר חב"דגברים תניא

שני ורביעי 21:45-22:15

ישעיהו גולדברג052-7677069
בית כנסת "בית מנחם" כפר חב"דגבריםמאמרי הרבי

חמישי 21:45

מענדי אלפרוביץ
בית כנסת "בית מנחם" כפר חב"דגבריםגאולה ומשיח

שלישי אחרי מעריב

מרצים מתחלפים052-8479770
בית כנסת בית מנחם כפר חב"דבחוריםחסידות

שבת

קובעצק058-7973187
מדרשיה טיפת חלב כפר חב"דנשיםדבר מלכות

שני 11:45

לוי יצחק גינזבורג054-4324770
בית כנסת "נחום יצחק",שיכונים כפר חב"דגבריםדבר מלכות

ליל שבת בין מנחה למעריב

לוי יצחק גינזבורג054-4324770
בית כנסת "נחום יצחק",שיכונים כפר חב"דגבריםדבר מלכות

יום שבת אחרי שחרית

לוי יצחק גינזבורג054-4324770
בית חב"דנשיםתניא ופ"ש לתאום 058-7708778

שלישי 20:00

גאולה מרינובסקי058-7708778
בית חב"ד רח' ירדן 1 כפר ורדיםגבריםדבר מלכות

חמישי 21:00

אמיחי מרינובסקי054-7600705
קיבוץ כפר החורשנשיםחסידות

רביעי 20:30

אליעזר גבירץ052-2770111
קיבוץ כפר החורשנשיםחסידות

שלישי 9:00

אליעזר גבירץ052-2770111
בית כנסת רח' כמון ירושליםגבריםפרשת שבוע

ראשון 21:00

חביב דובער054-4760485
בית כנסת כורש קטמון רח' יוסי בן יועזר ירושלים.חסידות

שני שעה לפני מנחה

תובל לירז052-4339489
בית כנסת "בית יוסף" שכ' בית ישראל ירושליםבחורי ישיבהתניא/אידיש

רביעי 22:45

ישראל שנעבאלג054-9770764
בית כנסת חב"ד רח' מינץ 46 רמות ד' ירושליםגברים/נשיםדרך מצוותיך/דבר מלכות

רביעי 20:00

ישראל שנעבאלג054-9770764
רח' אבו רביע 26/28 ארמון הנציב ירושליםנשיםתניא

רביעי 20:30

אלומה שמולי052-8631978
קניון גילה ירושליםנשיםדבר מלכות

שלישי 19:00

שמחה שמחון054-7944791
"מועדון יום לקשיש" רח' הדבש, גילה ירושליםגיל הזהבדבר מלכות

רביעי בבוקר 9:30

שפרה שמחון054-7944791
בית חב"ד קניון גילה ירושליםגבריםתניא

שני 20:00

ניצן שמחון054-9770595
בבית מש' שלר רח' השיש 7/13 , גילה ירושליםגבריםדבר מלכות

חמישי 21:00

ניצן שמחון054-9770595
בבית מש' שמחון רח' השליו 409/2 גילה ירושליםגבריםדבר מלכות

שלישי 21:00

ניצן שמחון054-9770595
בית כנסת, מגדל עוז, גילה ירושליםגבריםמאמרי הריי"צ

א-ה 6:00

ניצן שמחון054-9770595
בית כנסת חב"ד, קטמון גוננים ירושליםגברים תניא

שבת 11:00

יעקב שוחט054-7501770
בית כנסת חב"ד, קטמון ירושליםגבריםתניא

שלישי 9:30

יעקב שוחט054-7501770
"כולל לחסידות" רח' יואל 3 ירושליםגבריםחסידות

ראשון 20:30

ינון הכהן רוט052-7707040
בית כנסת סטרופקוב קרית משה ירושליםגברים תניא

רביעי/חמישי בין מנחה למעריב

מרדכי קציר052-6730877
בבית מש' קטרזה רח'יונה 13 גאולה ירושליםנשיםתניא/צרפתית

שני 10:30-23:00

שמחה קטורזה054-5929770
בבית מש' פרו רח' רבקה 3 בקעה ירושליםנשיםתניא/צרפתית

ראשון 18:30

שמחה קטורזה 054-5929770
בבית מש' שומר רח' עוזיאל 51 בית וגן ירושליםנשים/צרפתיתתניא/שיחות הרבי

רביעי 20:30

שמחה קטורזה054-5929770
"בית משיח" רח' מן ההר 26 ירושליםנעריםחסידות בשילוב פיצה וקולה

שלישי 20:00

שלמה יוסף ציון055-6670478
"בית משיח" רח' אליהו קורן 2 הר חומה ירושליםנשיםתניא

שלישי 20:40

חיה הילה ציון055-6670478
"בית משיח" רח' מן ההר 26 ירושליםנשים תניא/טהרת המשפחה

רביעי 20:30

חיה הילה ציון055-6670478
רח' הצוף 36 ירושליםגבריםדבר מלכות

חמישי 20:00

שלמה יוסף ציון055-6670478
בית כנסת חב"ד מרכז מסחרי גבעת זאב ירושליםגבריםדרך מצוותיך

שני 21:00

אלימלך אלעזר פרנקל052-6793210
"אור חיה" רח' ישעיהו 12 ירושליםנשיםניגון בחסידות

שני 16:00

רחל פרנסי054-4534426
"מדרשיית שלהבת" רח' אדוניהו הכהן ירושליםנשים ונערות.

רביעי אחת לשבועיים

מרדכי פרידמן054-7430634
בית כנסת חב"ד, קטמון גוננים ירושליםגבריםחסידות

שני 21:00

מאיר פרדני050-6959788
בית כנסת המרכזי רח' בית הכרם 17 ירושליםנשיםתניא

שלישי 10:00

דובי ערנטרוי058-7705862
בית כנסת המרכזי רח' בית הכרם 17 ירושליםנשים תניא

ראשון 10:00

דובי ערנטרוי058-7705862
בית חב"ד קרית יובל רח' אורגואי 1 מ. מסחרי ירושליםגבריםפרשת שבוע

שלישי 20:30

אדי סטודביץ 052-5770631
בית חב"ד קרית יובל רח' אורגואי 1 מרכז מסחרי ירושליםגבריםפרשת השבוע

שישי 9:30

אדי סטודניץ052-5770631
בית חב"ד קטמון גוונים רח' קנאי הגליל 4 ירושליםגבריםתניא

שלישי 21:00

שלמה סגל054-2325788
בית חב"ד קטמון גוונים רח' קנאי הגליל 4 ירושליםגבריםגאולה בפרשה

שישי 9:20

שלמה סגל054-2325788
בית חב"ד קטמון גוונים רח' קנאי הגליל 4 ירושליםגבריםלקוטי שיחות

שבת 8:30

שלמה סגל054-2325788
בית כנסת המרכזי רח' התומר שכונת בית הכרם ירושליםנשים תניא

שלישי פעם בשבועיים 11:30

זלמן נוטיק052-7700664
אור חיה רח' בלילוס ירושליםנשיםדבר מלכות

חמישי בצהריים

זלמן נוטיק052-7700664
אור חיה רח' ישעיהו 12 ירושליםנשיםתניא

ראשון בצהריים

זלמן נוטיק052-7700664
רח' דררך חברון 53 ירושליםגבריםמאמרי הרבי

א,ג,ד,ה. 9:00

זלמן נוטיק052-7700664
בית חב"ד ארמון הנציב רח' שלמה בן יוסף ירושליםגבריםפרשת שבוע

שישי 9:00

זלמן נוטיק052-7700664
היכל מנחם רח' ישעיהו 22 ירושליםגבריםדבר מלכות

ראשון 20:30

זלמן נוטיק052-7700664
רח' יפו 217 ירושליםגבריםחסידות

א-ה 14:30

אבי לוי076-8875096
בית כנסת 770 רמת שלמה ירושליםנשיםדבר מלכות

שבת מברכים אחר שחרית

מזל כהן058-5989770
בבית משפ' טננבוים רח' שאולזון 66/5 הר נוף ירושליםנשיםדבר מלכות

רביעי 20:00

גיטי אפפל052-5705770
בית חב"ד קרית יובל רח' אורגואי 1 מרכז מסחרי ירושליםגבריםהתועדות עם חמין בשרי

ליל שישי 20:30

משה ורון054-2045770
מרכז שורשים רח' שמאי 13 ירושליםסטודנטיםתניא/שיחות הרבי

רביעי 21:30

ניר ויינטרוב058-7760770
רח' יפה רום 2 גילה ירושליםגבריםמאמרי אדמו"ר האמצעי

שלישי 21:00

נעם ישראל הרפז052-6996770
היכל מנחם רח' ישעיהו 22 ירושליםגבריםמאמרי אדמו"ר האמצעי

רביעי 21:00

נעם ישראל הרפז052-6996770
בית כנסת היכל ברוך, סוף סמטת יוכבד בקעה ירושליםנשיםתניא/הלכה

ראשון 11:30

נעם ישראל הרפז052-6996770
בית חב"ד, קסטל ירושליםגברים/נשים תניא

חמישי 20:00

נעם ישראל הרפז052-6996770
בית חב"ד קרית יובל רח' אורגואי 1 מרכז מסחרי ירושליםנשיםפרשת שבוע/ תניא

שני 20:30

ירון דותן054-8426770
בבית משפ' גנדי רח' שבתי הנגבי 73/3 גילה ירושליםנשיםדבר מלכות

שני 20:30

אוסנת רבקה גנדי052-5298770
בבתי המשתתפים ירושלים.מאמרים מלוקטים

שני 20:45-21:45

משה גולדשטיין052-3813047
בית כנסת חב"ד, רח' המהר"ל מפראג 3 הר חומה ירושליםגבריםלקוטי תורה

שבת 8:30-9:30

משה גולדשטיין052-3813047
בית כנסת חב"ד, רח' המהר"ל מפראג 3 הר חומה ירושליםגבריםלקוטי שיחות

שבת בין מנחה למעריב

משה גולדשטיין052-3813047
בבית משפ' קלצ'י רח' בזל 10 קרת משה ירושליםנשיםחסידות

שלישי 20:00

רחל בן ציון054-7597705
אור חיה רח' ישעיהו 12 ירושליםנשים/דוברי ספרדיתחסידות

שני 19:00-21:00

יעל בן עמר054-9373969
בית חב"ד,קרית היובל רח' אורגאי 1 מרכז מסחרי ירושליםנשים מעל גיל 30לנשים לא דתיות

ראשון 20:45

שולמית מיארה050-2116770
בית חב"ד מרכז משיח רח' יעבץ 8 ירושליםגבריםחסידות

כל בוקר 8:00

אורן דורון058-4028770
בית חב"ד מרכז משיח רח' יעבץ 8 ירושליםגבריםדרכי תשובה

כל בוקר 8:40

אלון סמולאר
בבית משפ' אוחיון רח' גלרנטר 25/1 הר חומה ירושליםנשיםתניא

רביעי 20:30

יפית אוחיון058-3277018
בבית משפ' אלימה רח' ארמון הנציב ירושליםנשים תניא

.

אלימה שמלי058-3277018
בבית מש' קרמר רח' פסגת זאב ירושליםנשיםתניא

,

הדסה הרבני058-3277018
בית כנסת רח' פסגת זאב ירושליםגברים תניא

"

058-3277018
בית כנסת המרכזי יקירגבריםשיחות ומאמרי הרבי

ראשון 20:00

יהודה רובין053-7766126
מושב יציץ? תניא

?

אלכסנדר אלוש052-4553224
רח' בעל הטורים 3 יפוגבריםחסידות

ראשון 21:30

איתי גבאי050-2933833
בבית משפ' וספי יסוד המעלהנשיםתניא

שלישי 21:00-22:30

ענת050-2822783
בית כנסת ינובגברים תניא

שלישי 20:00

אלון סימון050-2226552
בית חב"ד, יהודנשיםתניא

שני

אשרת מידנציק054-3136770
בית חב"ד, רח' הארבל 4 יד בנימין?.

מוצאי שבת 21:00

נאור מטר050-7954102
בית כנסת מגן אברהם רח' סמדר עילית יבנאלגברים תניא

שני 19:00

אריה פרקש054-7655770
בית כנסת עולי המזרח יבנאלגבריםשיחת הרבי

שבת סעודה שלישית

אריה פרקש054-7655770
רח' לוי יצחק יבנאלנשים/צרפתיתפרשת השבוע בצרפתית

שבת שעת מנחה

נטלי חדאד054-8030770
בבית משפ' סלוטקין רח' בלוך 14 טלז סטוןנשיםחסידות

ראשון 20:00

מנשה שטרנפלד053-3109770
בית כנסת שארית ישראל רחוב הנשיא ויצמן טבריהגבריםתניא

שלישי 20:30-21:30

איציק מקובצקי052-8111796
בית חב"ד, רחוב רש"י 7 טבריהנשים תניא

שלישי 20:30

בריינדי לבנוני052-7639607
בית חב"ד רחוב רש"י 7 טבריהגבריםחסידות

א - ה 19:30-21:00

שמואל גרינברג058-4444770
בית חב"ד, חשמונאיםנשיםשיחת הרבי

שבת בצהריים

ברק כוכבי058-4600009
בית חב"ד חשמונאיםגברים.

שבת בבוקר 8:00

ברק כוכבי058-4600009
בית חב"ד, חשמונאיםגבריםתניא

שלישי 19:30

ברק כוכבי058-4600009
בית חב"ד, חשמונאיםנשיםתניא

ראשון 19:15

ברק כוכבי058-4600009
בית כנסת הירוק חצבגבריםתניא וגאולה ומשיח

ראשון 19:30-21:00

יוסף ישראל שניאורסון052-9577052
בית כנסת של המושב חמדגבריםחסידות

רביעי 20:00

יעקב מאיר מוזיקנט052-8816770
בית כנסת של המושב חמדנשיםתניא

שלישי 21:00

רבקה כהן052-8114437
בית כנסת במושב רחוב מועצה אזורית אשקלון חלץנשים תניא

שני 20:00

אילנה בליטי052-9533371
אתר תחנת כח רחוב חברת החשמל חיפהגבריםפרשת שבוע באור החסידות

חמישי 13:15-13:30

משה רופא054-8092437
רחוב אוחנה 39 נוה גאולה חיפהגבריםמאמר אדמו"ר האמצעי

ליל שישי 21:30-22:15

דוד רוב055-8862067
בית חב"ד, רחוב העליה 14 בת גלים חיפהנשיםחסידות

שלישי 20:00

ישי קלי054-4251770
בית חב"ד, רחוב העליה 14 בת גלים חיפהגבריםחסידות

חמישי 20:00

הרב ישי קלי054-4251770
מדרשיית "אור רבקה" רחוב נורדאו 30 חיפהנשיםתפילה

רביעי 11:15-12:15

הרבנית רחל טסלר054-4445771
סבב בתים חיפהחסידיםחסידות

שני מידי שבועיים

הרב פנחס גרינבוים052-7694649
בית חב"ד כרמל צרפתי רחוב טשרניחובסקי 67 חיפהגבריםחסידות

שני 21:00

הרב יהודה גינזבורג04-6733737
בית חב"ד כרמל צרפתי רחוב טשרניחובסקי 67 חיפהגבריםחסידות

שישי חצי שעה אחרי הדלקת נרות

הרב יהודה גינזבורג04-6733737
בית חב"ד כרמל צרפתי רחוב טשרניחובסקי 67 חיפהנשים תניא

ראשון 19:00

הרב יהודה גינזבורג04-6733737
בית כנסת חב"ד, רחוב חביבה רייך 20 חולוןגברים תניא

שני 20:00

הרב מיכאל טייב050-5250158
רחוב פנחס אילון 13 חולוןגבריםחסידות

א-ה 20:00-21:30

הרב מ"מ שטינברג054-8078770
בית חב"ד רחוב התומר 5 חולוןנשיםהבית היהודי

רביעי 20:30

הרבנית מורן קורס054-6712783
רחוב התומר 4 חולוןנשיםחסידות

שלישי 20:30

הרבנית רחל מיכאלשוילי052-8215500
רחוב המצודה 26 חולוןגבריםמאמרים

שלישי 21:45

הרב איתי גבאי050-2933833
רחוב פנסקר חדרה?חסידות

שני 20:00

הרב טוביה כשדן054-9770600
רחוב נוה חיים חדרה?חסידות

ראשון 20:00

הרב טוביה כשדן054-9770600
בית כנסת תלפיות רחוב עין הים חדרהגבריםחסידות

סעודה שלישית

הרב טוביה כשדן054-9770600
היכל יאיר מושב זרחיהנשיםהשקפה חסידית

רביעי 20:00

רבקה ג. ואדלה כ.058-7703033
בבית משפחת אנטיזדה רחוב חזון איש 10 זכרון יעקבנשיםתניא

רביעי 20:30

הרב אנטיזדה053-4494770
בבית משפחת אנטיזדה רחוב חזון איש 10 זכרון יעקבנשיםתניא

רביעי 21:00

אנטיזדה053-4494770
בית כנסת ורבורגגברים/נשיםפרשת שבוע בראי החסידות

שלישי 19:00-20:00

הרב יוסף הרטמן054-4584614
בית חב"ד, רחוב משכית א.ת. הרצליהגבריםחסידות

א,ג,ה. לפני מנחה

הרב עדי תדמור052-4638630
רחוב וינגייט הרצליהנשיםתניא ופרשת שבוע

רביעי 21:00

הרב אריק שופט052-8697838
רחוב ההסתדרות 17 הרצליהנשיםחסידות

שני 21:30

הרב יגאל קרן052-8320077
רחוב העצמאות 37 הרצליהנשיםחסידות

שלישי 12:00

הרב יגאל קרן052-8320077
רחוב העצמאות 37 הרצליהגבריםלקוט שיחות

רביעי 20:00

הרב יגאל קרן052-8320077
בית כנסת רחוב הרב קוק 89 הרצליהגבריםמאמרי הרבי והריי"ץ

א,ב,ג,ה. 20:00-21:00

הרב יגאל קרן052-8320077
בבית משפחת קלמנוביץ לייב יפה 38 הרצליהנשיםתניא

רביעי 20:00

חנה קלמנוביץ052-8770135
בית הספר הנדיב רחוב הנדיב 61 הרצליהגבריםפרשת שבוע ע"פ חסידות

שבת קודש אחרי מנחה

הרב איצ'ע לוי052-4558770
בית כנסת רחוב הרב קוק 89 הרצליהגבריםלקוטי שיחות

רביעי 20:00

הרב איצ'ע לוי052-4558770
בית חב"ד רחוב העצמאות 37 הרצליהגבריםדבר מלכות

ראשון 21:00

הרב איצ'ע לוי052-4558770
בית חב"ד רחוב הדור השביעי הרצליהבנותפרקי אבות

יש ליצור קשר בטלפון

הרבנית עפרה בדוסה052-2995670
בית חב"ד, רחוב הדור השביעי הרצליהבנותפרשת שבוע וגאולה

שני

הרבנית עפרה בדוסה052-2995670
כולל "גאולה ומשיח" רחוב יצחק שדה 38/3 הרצליהגברים.

חמישי 20:30

הרב שי אלג'ני054-7769867
רחוב קטיף 56 הושעיהגבריםתניא

חמישי 21:00

הרב חיים קעניג052-2833571
בית כנסת הספרדי המרכזי רחוב גמלא 13 הוד השרוןגבריםפרשת שבוע בזווית חסידית

שלישי אחרי מעריב

הרב לוי אפשטיין
בבית משפחת לידר כנסת יחזקאל 13 ביתר עיליתנשיםתניא

שלישי 21:00

הרבנית חיה יעקובוביץ052-7620337
בבית משפחת בן עמי בית 62 ד.נ. מנשהגברים/נשים.

שני 21:00

הרב נטע איכר050-8737016
בית כנסת "השלום" גני יוחנןגבריםחסידות

שבת קודש לפני מנחה

הרב אברהם אהרן פרודנשטצקי054-5472770
בבית משפחת ציקמן גני יוחנןנשיםחסידות

שלישי 20:30

הרב אברהם אהרן פרודנשטצקי054-5472770
רחוב הלפיד 2 גן יבנהצעירים.

חמישי אחת לשבועיים

הרב אהרן מנגמי050-5887165
בית כנסת "נאות אשכול" רחוב יהודה עמיחי גן יבנהגבריםתניא

חמישי 20:00

הרב אהרן מנגמי050-5887165
רחוב הלפיש 2 גן יבנהגבריםחסידות

חמישי 20:00

הרב אהרן מנגמי050-5887165
בבית משפחת כהן רחוב האורן 7 גן יבנהנשיםתניא

רביעי פעם בשבועיים

הרבנית דבורה הבר050-8741549
בית חב"ד מושב גמזוגברים.

שלישי בערב

הרב עמי ברעם053-5274770
בית חב"ד, רחוב כצנלסון 150 גבעתייםנשיםדבר מלכות

ראשון 11:00

הרב לוי יצחק גינזבורג054-4324770
בבית משפחת קרומבי רחוב בורוכוב 50/6 גבעתייםגבריםמאמרים

חמישי

הרב מנדי קרומבי054-9231098
בבית משפחת קרומבי רחוב בורוכוב 50/6 גבעתייםבנותפרשת השבוע

רביעי

הרב מנדי קרומבי054-9231098
בבית משפחת קרומבי רחוב בורוכוב 50/6 גבעתייםגברים/נשיםתניא

שלישי

הרב מנדי קרומבי054-9231098
בית כנסת מושב גבעתיגברים.

שלישי 20:00

הרב אברהם מזרחי054-6761190
בנין נייגל חדר 109 אוניברסיטת בר אילן גבעת שמואלגבריםתניא

שלישי 18:45

הרב יצחק ערד054-7709746
כולל – אוניברסיטת בר אילן גבעת שמואלגבריםתניא

רביעי 18:00

הרב יצחק ערד054-7709746
בית חב"ד שד. הגיבורים 5 גבעת שמואלגברים/נשיםתניא

שני 21:00

הרבנית ד"ר גילה דבריאלוב054-6302441
בבית ד"ר גילה גבריאלוב רחוב ביאליק 12 גבעת שמואלנשיםתניא

שלישי 21:00

הרב צפריר אנוש054-6302441
משתנה גבעת שמואלגברים/נשיםחסידות מזוית אחרת

שלישי 21:00

הרב צפריר אנוש054-6610770
בית חב"ד, רח' שד' הגיבורים 5 גבעת שמואלגבריםלקוטי תורה/תורה אור

כל יום 5:30-6:15

הרב צפריר אנוש054-6610770
בית אבות "בית אלמוג" גבעת ברנרגברים/נשיםחסידות

שעה לפני שבת קודש

הרב אליהו גבאי
בית ש.א.פ. – בתאום מראש רמת גןגבריםפרשת שבוע

רביעי 17:45

הרב איתי גבאי050-2933833
בבית משפחת דורון, נסנבאום 46/6, בת יםבחורי ישיבהתניא באידיש

שלישי 22:05

הרב ישראל שנעבאלג054-9770764
בבית משפחת דורון, נסנבאום 46/6, בת יםאברכים תניא באידיש

שלישי 21:35

הרב ישראל שנעבאלג054-9770764
בבית משפחת ברוך סוקולוב 10 ב' בת יםנערותדבר מלכות

חמישי 19:30

הרבנית נחמי מרום058-4447707
בית כנסת "בית מאיר יוגדייב" רחוב העצמאות 77 בת יםגבריםתניא

שלישי 21:00

הרב אבא יוסופוב050-6925163
בבית משפחת דורון, נסנבאום 46/6, בת יםנשיםתניא

שלישי 20:00

הרבנית דבורה דורון058-63927701
בבית משפחת דורון, נסנבאום 46/6, בת יםגבריםתניא

שני 20:00

הרב ישראל דורון058-4258770
מושב ברקתגבריםדבר מלכות

רביעי 20:30

הרב מני צדוק054-6761067
בית כנסת חב"ד, מושב ברקתגבריםשיחות הרבי

חמישי 19:00-20:00

הרב סעדיה מעטוף050-4483981
בית כנסת חב"ד, מושב ברקתגברים יוצאי צבאתניא

שלישי 20:30

הרב שמואל מיפעי058-7701493
בית כנסת חב"ד, מושב ברקתגבריםמאמרי הריי"צ

א -ד אחרי מעריב

הרב יוסף מיפעי058-7701495
בית כנסת חב"ד, ברקתגבריםמאמרים

שבת קודש 16:30

הרב דוד מיפעי054-6761112
בית כנסת חב"ד, מושב ברקתגבריםתורה אור

שבת קודש 7:30

הרב דוד מיפעי054-6761112
מושב ברקתנשיםחסידות

מוצאי שבת

הרבנית ענת הלל054-6456770
בית כנסת חב"ד, מושב ברקתגבריםחסידות

כל יום בין מנחה למעריב

הרב צמח הלל054-6761379
בית כנסת חב"ד, מושב ברקתגבריםקונטרס ומעין

רביעי 19:30

הרב שלמה חיים דרורי058-5577098
מרכז קהילתי , בריהנשיםשיחות הרבי

שבת קודש 16:00

הרבנית דבורה בשארי 052-7707114
בית חב"ד, רח' האורן 3 , בני ראםנשיםתניא

ראשון 21:00

הרבנית אסתר אדרי050-3365771
בית כנסת במושב , בני עטרותגברים/נשיםפרשת שבוע

20:30

אסף הופר052-4722047
נוה אחיעזר בני ברקגבריםחסידות

כל יום 20:30-22:00

הרב אהרון שוורץ058-7702727
בבית משפחת משרקי רחוב בנימין אברהם 18 בני ברקנשיםתניא

רביעי 20:00

052-8620770
רחוב יהודה הנשיא 56 , בני ברקנשיםפרשת שבוע ע"פ שיחות של הרבי

רביעי 17:00

הרבנית דבורה לויטין058-4772598
רחוב ירושלים 73 בני ברקנשיםחסידות

שבת קודש 16:45

הרב מנחם זיגלבוים050-3541295
בבית משפחת ויינפלד שיכון ה' , בני ברקגבריםשיחות/מאמר

חמישי 21:30

הרב ישראל ויינפלד054-6473770
רחוב שד. אינשטיין 3 , בני ברקנשים ונערותפרשת שבוע ותניא

שני 20:30

אסף דפנה054-7946767
ישיבת "שערי תשובה וחיים" רחוב גבורי ישראל 6 , בני ברקגבריםתניא / לקוטי שיחות

חמישי 22:30-23:00

הרב אליה דאהן052-6078520
בבית משפחת כהן רחוב ירושלים 30 , בני ברקנשיםחסידות

שבת קודש 17:00

הרבנית רינה גרשוביץ054-4728607
רחוב בנימין 14 , בני ברקנשיםתניא

רביעי 20:00

הרב איתי גבאי050-2933833
מחסן יינות ביתן רחוב קניון איילון , בני ברקגבריםתניא

שלישי

הרב מאיר בראך054-7657708
בבית משפחת סוסי רחוב שח"ל 18 קומה א' , בני ברקנשיםיסודות הבית היהודי

רביעי 21:00

ד"ר מרים בן עמי050-8246670
בית חב"ד, רחוב בר אילן 22 שיכון ה' , בני ברקנשיםיישומי תניא

ראשון 20:30

ד"ר מרים בן עמי050-8246670
מדרשיית "אור שושנה" רחוב בעל התניא , ביתר עיליתנשיםתניא

שני 20:45

הרב מנחם מענדל רוט058-4357705
ביתר עיליתגבריםמאמרים/שיחות

מוצאי שבת קודש שעור חודשי 20:30

הרב יעקב ציקוושוילי058-7706023
הספריה החסידית רחוב בעל התניא 4 , ביתר עיליתגברים/נשיםקונטרס התפילה

ראשון 20:00

הרב נעם הרפז052-6996770
ספריה החסידית רחוב בעל התניא 4 , ביתא עיליתגברים/רוסיתהדרנים של הרבי

רביעי 21:00-22:00

הרב דוד דהברעסר052-3770295
בית כנסת חב"ד, רחוב מוצפי 7 , ביתר עיליתגבריםלקוטי תורה

ראשון - חמישי 8:00-8:25

הרב משה גולדשטיין052-3813047
מתחלף בבתים , ביתר עיליתנשיםזוגיות לאור החסידות

שני 20:45

הרבנית רחל אופן02-5806894
בית כנסת חב"ד, רחוב זוויל , ביתר עיליתגבריםמשיח וגאולה

שבת קודש לאחר מוסף

הרב מנחם מענדל רוט058-4357705
מדרשיית "אור שושנה" רחוב בעל התניא , ביתר עיליתנשיםתניא

שני ערב

הרב מנחם מענדל רוט058-4357705
בית כנסת חב"ד,רחוב זוויל , ביתר עיליתגבריםמאמרי הרבי

כל בוקר 6:10

הרב מנחם מענדל רוט058-4357705
ספריה חסידית רחוב בעל התניא 2 , ביתר עיליתגבריםלקוטי תורה

ראשון - חמישי 6:30

הרב שאול רוזנבלט050-4118122
בית כנסת חב"ד, רחוב אהבת ישראל , ביתר עיליתגבריםדבר מלכות

חמישי 21:30

הרב משה קוט052-8567509
בית התבשיל "לב מתתיהו" רחוב ברים , ביתר עיליתגבריםתניא

ליל שבת לאחר השקיעה

הרב יצחק קאופמן052-8716688
בבית משפחת נוטיק התעוררות תשובה 9/4 ביתר עיליתגבריםמאמרי הרבי

שלישי 20:30

הרב ברוך נוטיק058-6770987
בבית משפחת לנדא רחוב שך 35/3 ביתר עיליתנשיםחסידות

שבת קודש 17:30

הרב שמואל ושולמית לנדא054-4822100
בבית משפחת וינקרט רחוב המגיד ממעזריטש 8/8 , ביתר עיליתנשיםתניא

רביעי 21:00

הרבנית מירי לוין054-4500392
בית כנסת "אוהב ישראל" , ביתר עיליתגבריםחסידות

שני

הרב חיים שניאור זלמן אופן 058-6434359
ספריית חב"ד , ביתר עיליתגבריםמאמרי הרבי

שני ערב

הרב דוד אופן054-6253770
בית כנסת חב"ד, רחוב מעזריטש 47 , ביתר עיליתגבריםמאמרי הרבי

שבת בבוקר

הרב דוד אופן054-6253770
ספרית חב"ד , ביתר עיליתגבריםתער"ב

רביעי 20:00

הרב דוד אופן054-6253770
כולל חמ"ש , ביתר עיליתגבריםמאמרי הרבי

פעם בחודש

הרב דוד אופן054-6253770
בית כנסת חב"ד,רחוב מעזריטש 47 , ביתר עיליתגבריםדבר מלכות נ"א נ"ב

ליל שבת

הרב דוד אופן054-6253770
בית כנסת חב"ד, רחוב האדמור ממעזריטש 47 , ביתר עיליתגבריםלקוטי תורה

כל יום בין מנחה למעריב

הרב דוד אופן054-6253770
ספריית חב"ד , ביתר עיליתלחסידי פוליןלקוטי תורה

חמישי 22:00

הרב דוד אופן054-6253770
בבית משפחת רייכמן רחוב אדמו"ר מבעלזא 13 , בית שמשנשיםפרשת השבוע לאור החסידות

שני 20:45

הרבנית יפה רייניץ050-9930770
בבית משפחת רייניץ רח' רבי טרפון 1/3 , בית שמשנשיםתניא

שעה לפני צאת השבת

הרבנית יפה רייניץ050-9930770
בית חב"ד, רחוב יואל הנביא 1 רמה ג' , בית שמשגבריםחסידות בספרדית

שבת קודש 8:30

הרב משה רייכמן
בית כנסת "הרב כ"ץ" רח' תפארת משה , בית שמשגבריםתניא

שני 20:45

הרב מענדי ליפש058-4583770
בית כנסת "הרב כ"ץ",תפארת משה , בית שמשגבריםגאולה ומשיח

רביעי 20:45

הרב מענדי ליפש058-4583770
בית כנסת חב"ד, רח' הרקפת 8 א' , בית שמשנשיםתניא וגאולה ומשיח

שני 20:00

הרבנית חנה ליפש058-7523770
בית כנסת "עץ יוסף" רח' השבעה , בית שמשגבריםפרשת שבוע

שני 20:00

הרב עדי דדון050-7701502
בבית משפחת בוגלר רח' בלפור 703/4 , בית שאןנשיםפרשת שבוע

ליל שבת לאחר הדלקת נרות

הרבנית חיה מושקא הוגלר058-582470
בית עריףגבריםחסידות

שני לאחר מעריב

הרב דניאל גרוס052-4414303
ישוב בית נקופהנשיםדבר מלכות

שישי 9:330

הרבנית אורלי שירלי052-6071770
בבית משפחת שנהב , בית דגןנשיםדבר מלכות

ראשון 18:00-18:45

הרבנית חי'ה מלי'ה קופצ'יק052-8984502
בית דגןגבריםתניא

שני 20:45

הרב בצלאל קירינברג058-4327701
בית חב"ד,המרכזי רח' הרבי מליובאוויטש 2 , באר שבענשיםחסידות

ראשון - שני 10:00

054-9099770
בית כנסת " שערי ניסים" רח' חן 2 ו' החדשב , באר שבענשיםתניא

שלישי 20:30

הרבנית עינת מיודובניק050-4125248
בית כנסת "בית מנחם" רח' שד. ירושלים 2 , באר שבעגבריםחסידות

שישי בין מנחה למעריב

הרב מנחם כהן054-3369770
מקלט "נחל בקע" רח' משה חובב 34 , באר שבענעריםחסידות

שלישי 20:00

הרב יוחאי טויטו050-7704756
בבית משפחת גנאשוילי רח' השלום 80 באר שבענשיםפרשת שבוע

שני 17:30

הרב יוסף הכהן הנדל052-7458770
בית כנסת "רמות השלום" רח' יצחק המודעי 34 רמות , באר שבעגבריםתניא

רביעי 20:00

הרב יוסף הכהן הנדל052-7458770
בית כנסת "באר הגאולה" רח' גויטיין 9 ו' החדשה , באר שבעגבריםתניא

ראשון 20:30

הרב יוסף הכהן הנדל052-7458770
בית כנסת "באר הגאולה" רח' גויטיין 9 ו' החדשה , באר שבעגבריםדבר מלכות

חמישי 20:30

הרב יוסף הכהן הנדל052-7458770
בבית משפחת בן חמו רח' כותל המערבי 17 , באר שבענשיםחסידות

רביעי 20:00

הרבנית שושנה דיקשטיין054-4804678
בבית משפחת קרוטמן רח' אלדד שייב 14 , באר שבענשיםחסידות

שלישי 20:00

הרבנית שושנה דיקשטיין054-4804678
רח' התקוה 4/15 באר שבענשים עורכי דיןחסידות

שלישי 20:30

הרב משה דיקשטיין054-4804678
מועדון גימלאי אגד מונטיפיורי , באר שבעאברכיםחסידות

חמישי 21:00

הרב משה דיקשטיין054-4804678
רח' מונטפיורי 20 באר שבענשיםפרשת שבוע לאור החסידות

שלישי 20:15-21:00

הרב רפאל בכר052-7707215
בית כנסת "שערי ניסים" רח' חן 2 ו' החדשה , באר שבענשיםתניא

ראשון :20:30

הרב רפאל בכר052-7707215
בבית משפחת וירטשפטר רח' בלפור 1, באר שבעגבריםתניא

שלישי 19:00-20:00

הרב רפאל בכר052-7707215
בית כנסת "גוזלן" , סמוך לקריה החרדית, באר שבענשיםתניא

ראשון חורף - 20:00 קיץ 20:30

הרב רפאל בכר052-7707215
מתחלף בבתים רח' גויטיין 9 ו' החדשה באר שבענשיםדבר מלכות

שבת קודש 20:30

הרב יוסף הכהן הנדל050-3004110
בית חב"ד, רח' איילה 22 באר יעקבנשיםתניא

שלישי 23:30

הרבנית רבקה נוה054-2133770
בית חב"ד /בית פרטי, באר יעקבנשיםחסידות

שלישי 21:30

הרב מאיר ערד054-6427705
בית כנסת "נוף ים", באר גניםנשיםתניא

ראשון 20:30

הרב רפי דינרי052-5544066
בית כנסת "צעירים", באר גניםגבריםחסידות

שבת קודש 13:45

הרב רפי דינרי052-5544066
בית חב"ד, אשתאולגבריםתניא

חמישי 21:00

הרב יוסי אטלני052-9463669
בית כנסת "משכן יעקב" רח' המציל היהודי 3 אשקלוןגבריםשיחות הרבי

רביעי בין מנחה לערבית

הרב שמואל נחום 050-7781458
מרכז רוחני רולר ,צה"ל 6 אשקלוןנשיםשיחות הרבי

שני 20:00

הרבנית חני מקמל054-9700466
מרכז רוחני רולר רח' צה"ל 6 אשקלוןנשיםתניא

רביעי 11:30

הרבנית חני מקמל054-9700466
בית כנסת רבי חי טייב רח' אורי אליאב 17 אשקלוןגבריםאקטואליה ע"פ לקו"ש

שבת קודש סעודה שלישית

הרב אליה דהאן052-6078520
בית כנסת ע"ש הרב כמוס ימין רח' מעפילי האגוז 59 אשקלוןגבריםענייני דיומא

כל יום בין מנחה לערבית

הרב אליה דהאן052-6078520
בית ספר חב"ד , אשדודנשיםחסידות

שלישי 20:30

הרב לאופר052-4425692
בית חב"ד,תחנה המרכזית, אשדודגבריםחסידות

שבת קודש 8:30

הרב יוסף יצחק פרידמן052-2263787
מרכז "אור מנחם" רח' רובע י"ז אבני החושן, אשדודגבריםתניא

שני 19:00

הרב מנחם מענדל עמר052-6106405
מרכז "אור מנחם" רח' רובע י"ז אבני החושן, אשדודנשיםתניא

שני 20:30

הרבנית חנה עמר050-6810174
בבית משפחת דרעי רח' אדמו"ר מבעלזא 35 רובע ג' אשדודגבריםתניא

שלישי 20:30-21:30

הרב רפאל מוריאל052-7693077
בית כנסת "בעלזא" רח' יהודה הנשיא 16, אשדודגבריםלקוטי תורה

שישי 11:00

הרב מענדל וועכטר053-3106101
בית חב"ד ccf רח' שבט לוי 14 רובע יב, אשדודנשיםפרשת שבוע בצרפתית

שני 10:00-11:00

הרבנית רבקה בר ששת052-8608449
בית חב"ד ccf רח' שבט לוי 14 רובע יב, אשדודנשיםתניא בצרפתית

שני 11:15-12:00

הרבנית רבקה בר ששת052-8608449
בבית משפחת בן קיש 050-6806765נשיםתניא קדישא

רביעי 20:30

הרבנית הדס בן קיש050-6806765
רח' יפה נוף 43/3 אריאלגבריםמאמרי הרבי

רביעי 20:30

הרב יהודה רובין053-7766126
ישיבת נצרים, אריאלגבריםתניא באנגלית

רביעי 18:30-20:15

הרב יהודה רובין053-7766126
ישוב אפרתגבריםתניא

שלישי 20:00-21:00

הרב יצחק ציטרון054-77211434
בית כנסת חב"ד, אמיריםגבריםתניא

שני 21:00-22:30

הרב נחום050-7548646
בית כנסת "בית מנחם" רח' אבטליון 14, אלעדגבריםשיחות הרבי

בחורף 20:15 בקיץ לאחר מעריב

הרב בצלאל ליפסקר054-5659565
לברורים 054-2211970גבריםחסידות

ראשון 20:00

הרב יצחק בלומשטיין054-2211970
בבית עדי ביטון רח' רשב"י 12, אלעדבנותתניא

שבת קודש 16:00

הרבנית עדי ביטון058-7568087
בית כנסת "דרך מצוותיך" רח' רבי חייא, אלעדגבריםקונטרס "כללי החינוך וההדרכה"

ראשון 21:00

הרב אהרון בועז053-2782770
בית כנסת "בית מנחם" רח' אבטליון 14 אלעדנשיםתניא

שני 20:45

הרב אהרון בועז053-2782770
בבית משפחת אהרון רח' ברטנורא 26/2, אלעדגבריםלקוטי שיחות

שלישי 20:30

הרב אהרון בועז053-2782770
רח' צה"ל, אליקיםגברים/נשיםחסידות

שני 20:00

הרב אבי כהן054-8096505
בית חב"ד מרכז הצבי, אלון מורהגבריםתניא

שישי 13:00

הרב יהודה רובין053-7766126
בית חב"ד מרכז הצבי, אלון מורהגבריםאור החיים הקדוש

שישי 9:00-100

הרב יהודה רובין053-7766126
בית חב"ד מרכז הצבי, אלון מורהגבריםתניא

שלישי 19:30

הרב יהודה רובין053-7766126
בית חב"ד מרכז הצבי, אלון מורהגבריםאגרות קודש

שלישי וחמישי 17:30

הרב יהודה רובין053-7766126
בית חב"ד מרכז הצבי, אלון מורהגבריםחסידות

בקיץ 16:00בחורף 15:00

הרב יהודה רובין053-7766126
בית חב"ד, מרכז הצבי, אלון מורהגבריםשיחות ומאמרי הרבי

חמישי 19:30

הרב יהודה רובין053-7766126
בבית משפחת שניאורסון איתמרנשיםחסידות

שני - חמישי 8:40-9:25

הרב דוד שניאורסון 058-6387708
בבית פרט, איתמרגבריםחסידות

שסת קודש אחרי הצהריים

הרב רפאל יוסף אושר054-9770527
בית חב"ד רח' רודד 6 אילתגבריםתניא

שלישי 20:30

הרב מנדי ארבוב050-4258750
בית חב"ד אילתגברים ברוסיתחסידות

חמישי 19:30-21:00

הרב יחזקאל גרינשטיין054-7008770
בית חב"ד רח' רודד 6 אילתצעיריםתניא

שלישי 20:00

הרב שניאור בקשי055-6652655
בית חב"ד רח' רודד 6 אילתגברים/נשיםתניא

רביעי 220:00

הרב שמעון בן זיקרי054-6534676
בית כנסת "אוהל אברהם" איילת השחרגברים/נשיםתניא

שני 19:30

הרב רז שרעבי052-7760998
בבית מש', לוי יצחק כפר חב"דנשיםתניא

חמישי 19:30

רבקה כהן052-8114437
בית חב"ד רח' יצחק שדה 2 אזורגבריםדבר מלכות

חמישי בין מנחה למעריב

הרב לוי יצחק גינזבורג054-4324770
בית חב"ד, רח' יצחק שדה 2 אזורגבריםתניא

אחרי מעריב

הרב לוי יצחק גינזבורג054-4324770
בית כנסת חב"ד, נוה רבין רח' צפריר 34 אור יהודהנשיםפרשת שבוע

שבת קודש 17:00

הרבנית מורן קורס054-6712783
בית כנסת חב"ד, נוה רבין רח' צפריר 34 אור יהודהגבריםמאמרי חסידות לעם

ראשון 20:30

הרב צמח תעיזי052-6770463
בית כנסת "בית מנחם" רח' צפריר 34 נוה רבין אור יהודהגבריםדבר מלכות

חמישי 20:30

הרב יוסי שוורץ054-2577062
בבית משפחת רחימי רח' ז'בוטינסקי 2/7 אור יהודהנשיםפרשת השבוע בראי החסידות

שבת קודש 18:00

הרבנית ענבל רחימי052-7705677
בית הספר "אור מנחם" רח' ירושלים 9 אור יהודהנשיםטהרת המשפחה

שלישי 20:30

הרבנית ענבל רחימי052-7705677
בית חב"ד, רח' בר לב 10 נוה סביון, אור יהודהגבריםחסידות

ראשון בין מנחה למעריב

הרב איציק קלינמן054-6427702
בית חב"ד, רח' בר לב 10 נוה סביון, אור יהודהגבריםחסידות

שבת קודש 8:30

הרב איציק קלינמן054-6427702
בבית משפחת צאלח רח' אור יום 2 קומה ב' אור יהודהנשיםתניא

רביעי 20:30

שרה פרלשטיין054-6710770
בבית משפחת נחום רח' איילת השחר 8 אור יהודהנשיםחסידות

שבת קודש 16:00

הרבנית גאולה פרלשטיין054-8177082
בית משפחת פרידמן רח' צפריר 30 אור יהודהנשיםחסידות

שעה לפני צאת השבת

נחמה דינה פרידמן054-2397701
בית חב"ד רח' דוד אלעזר 30 אור יהודהנשיםחסידות

שבת קודש 16:00-17:00

נחמה דינה פרידמן054-2397701
מדרשיית חסידות – בית חב"ד רח' דוד אלעזר 30 אור יהודהנשיםחסידות

רביעי 9:30-12:00

מרצים מתחלפים054-2397701
בית כנסת חב"ד, נוה רבין רח' צפריר 34 אור יהודהגבריםתניא

רביעי 21:00

מיכאל פרידמן052-6770864
בית חב"ד, רח' בר לב 10 נוה סביון, אור יהודהגבריםדבר מלכות

שלישי 20:30

הרב שלמה כץ054-8195770
בית חב"ד, רח' בר לב 10 נוה סביון, אור יהודהגבריםתניא

א - ה בין מנחה למעריב

שלמה כץ054-8195770
בית חב"ד, רח' בר לב 10 נוה סביון, אור יהודהנשיםתניא

רביעי 21:00

שמואל קלינמן054-3955770
בית כנסת "שערי רחמים חסיד" אור יהודהגבריםתניא

שני 20:30

ישראל יעקובוב054-6891752
ניצן 4 אור יהודהנשיםהשקפה חסידית

ראשון 21:00

דאברושי הנדל052-6770861
בית כנסת "בית יעקב", אור יום – אור יהודהנשיםחסידות

ראשון

מרים בלניצקי054-5494626
בית חב"ד, רח' החיטה 1 אופקים/תניא

ראשון 20:30-21:30

הרב צביקה סגל058-4770724
בית כנסת "שערי תשובה"גבריםפרשת שבוע באור החסידות

ראשון 21:00

הרב תומר רטהאוז052-3420037
ישוב אביביםגבריםחסידות

רביעי אחרי מעריב

הרב דרור ישראל כהן054-7542114
ניסים אלוני 3/801 תל אביבגבריםחסידות

שלישי 17:00

הרב דרור לבנון ערן052-5770502
בית כנסת קיבוץ האוןגבריםתניא

ראשון 19:30

הרב שמואל קאפ050-2588431