רשימת שיעורים ארצית

רשימת השיעורים ארצית

סינון שיעורים: חפש לפי כתובת:
נושא השיעורקהל היעדכתובתזמני השיעורמעביר השיעורטלפון
לקוטי שיחותגבריםבית כנסת המרכזי קרית ים א

רביעי בין מנחה למעריב

משה קולקר052-9530422
חסידותנשיםבבית מש' עמוס דבורה, ירושלים קרית ים

שלישי 20:00

עדנה מקמל054-7702367
פרקי אבותנשיםבבית מש' עמוס ורד, הים התיכון קרית ים

ליל שבת זמן הדלקת נרות

עדנה מקמל054-7702367
לקוטי שיחותגברים/רוסיתבבית מש' ז'ק, אביר מארק 15 קרית חיים

שבת 8:30

ראובן עמנואלוב050-2232027
חסידותגבריםמינימרקט יגאל, שד. גת 112 קרית גת

שישי 14:30

משה לחיאני 054-6697707
מאמרי הרש"בגבריםרח' משה ברזני 4 קרית גת

ליל שישי 21:30

רועי לוגסי054-4393918
תניאגבריםבית כנסת "שערי גאולה", גאון הירדן 19 קרית גת

שני אחרי מעריב

מנחם מ. טרבניק058-5167983
שיחות הרביגבריםבית כנסת "תפארת ניצוצות", נפתלי 3 קרית גת

רביעי אחרי מעריב

מנחם מ. טרבניק058-5167983
מאמרי הרי"צגבריםספרית החסידות קרית גת

רביעי 20:00-21:00

הדס בן קיש054-8433031
לקוטי שיחותגברים/ספרדיתבית כנסת "שערי גאולה", גאון הירדן 19 קרית גת

ליל שבת בין מנחה למעריב

הדס בן קיש054-8433031
מאמרי הריי"צגבריםבית כנסת חב"ד, חידקל קרית גת

ליל שבת בין מנחה למעריב

הדס בן קיש054-8433031
חסידות/רוסיתגברים/נשיםמרכז עולים,חידקל 16 קרית גת

שני 18:00

ראובן גלפרין054-5555770
חסידות/רוסיתגבריםבית כנסת חב"ד "שערי גאולה", גאון הירדן" 19 קרית גת

שלישי 20:-21:00

מנחם מ. אלחרר054-5555770
חסידות/רוסיתגבריםמרכז עולים,חידקל 16 קרית גת

שבת 10:00

מנחם מ. אלחרר054-5555770
חסידות ברוסיתנשיםמרכז עולים,חידקל 16 קרית גת

ראשון 18:00

ראובן גלפרין054-5555770
חסידות/התוועדותגבריםבית כנסת "הדרת קודש", בן גוריון 32 קרית ביאליק

ליל שישי מיד לאחר מעריב

זכי רייזנר052-2234477
עבודת ה' באור החסידותבנותבית כנסת חב"ד, בעזרת נשים קרית אתא

שלישי 17:30

הדסה שבח052-5198780
תניאגבריםבית כנסת "אוהל רבקה", קיבוץ גלויות קרית אתא

רביעי בין מנחה למעריב

אליהו לנג 054-7582827
חסידותגבריםבית כנסת חב"ד, חנקין 20 קרית אתא

רביעי 19:20

אלפי כץ054-2598770
תניאנערותבבית מש' קוביצעק, סוקולוב 48 שכונת התקוה קרית אתא

רביעי 20:00

רחל וירט053-2770581
מבט חסידיגבריםבית כנסת "המקלט", רמת ממרא קרית ארבע

חמישי 20:00-21:00

שמואל ששון054-6239966
פרשת שבוענשיםבבית מש' שוורץ, החצב 4 רמת הגולן קצרין

שבת עת מנחה

לברורים 054-5544235
תניא/פרשת שבוענשיםבית חב"ד, דברת רמת הגולן קצרין

רביעי 20:30

לברורים 054-5544235
תניאגבריםבית כנסת "צמח צדק", השחר קצרין

שלישי 20:30

גיא יוסף ברגר052-9245191
תרס"וגבריםבית כנסת "צמח צדק", השחר קצרין

ראשון 20:30

גיא יוסף ברגר052-9245191
תניא.קיבוץ ברנר

רביעי 20:00

מענדי דרחי052-7403011
תניאגבריםבית כנסת קוממיות

רביעי 21:00-22:00

שלמה פליישמן08-8583218
לקוטי שיחותגבריםבית מש' מימוני, דב פרומר 11/2 ג קרית שמואל חפה

שני 20:30

דובער פרבר058-6701770
גאולה ומשיחנשיםבית כנסת "המשמרת הצעירה" , שפירא קרית שמואל

רביעי 20:00

דובער פרבר058-6701770
תניא למתחיליםנשיםבבית מש' יעקובי רח' העילוי 10/2 קרית משה ירושלים

ראשון 21:15

אורה מיימון055-6619595
תניאגבריםבית חב"ד צריפין

כל יום 12:00

חיים קינד058-7708333
חסידותנשיםרח' לשם 26 נוה אורנים צפת

שני 20:30

בת שבע רבינוביץ052-6770578
פרשת שבועגבריםרחר לשם 24 נוה אורנים צפת

חמישי 20:00-21:00

אברהם רבינוביץ052-6770578
מאמרי הרביגבריםבית כנסת היכל לוי"צ קרית חב"ד צפת

שבת 9:00-10:00

חיים קפלן052-6770017
יסודות בחסידותגבריםבית כנסת ליובאוויטש, שז"ר 210 צפת

חמישי 18:00-19:00

לוי יצחק קירשנזאפט058-7702040
עיונים באגרות קודשנשיםמכון אלטה, ירושלים 14 צפת

חמישי 14:00-15:00

לוי יצחק קירשנזאפט058-7702040
דבר מלכותנשים/אנגליתרח' חב"ד 14 צפת

שלישי 19:00

.058-7703638
גאולה ומשיחנשים/אנגליתבבית מש' צאירסקי, הפלמ"ח 27 צפת

ראשון 21:30

.058-7703638
חסידותנשיםבבית מש' כנרת יוסף, מאור חיים צפת

שלישי פעם בשבועיים

נעמי צרפתי054-5754590
תניאנשים ובנותמכון אלטה צפת

ב'ד' 16:30-18:00

זאב פרידמן052-5770471
תניאנשים ובנותמכון אלטה צפת

א,ג, 16:00-17:00

זאב פרידמן052-5770471
תניאגבריםבית כנסת אור לאברהם צפת

ראשון אחרי מעריב

יוסי פרבר052-8770487
פרשת שבועגבריםבית כנסת אור לאברהם צפת

ראשון בין מנחה לנעריב

יוסי פרבר052-8770487
דבר מלכותנשיםרח' נוף הבשן 23 נוף כנרת צפת

שני 20:30

יאיר עטר053-2812770
טהרת המשפחהנשיםבבית מש' מלול, מנחם בגין צפת

שני 21:00-22:00

שירה עבאד052-8883017
לקוטי שיחותגבריםבית כנסת היכל לוי"צ קרית חב"ד צפת

שלישי 20:15

ניסים סלמן054-5517770
פ"שנשיםבבית מש' יחזקאל צפת

שלישי 20:30

רוחמה סבאג050-9314770
דבר מלכותגבריםבית כנסת היכל לוי"צ קרית חב"ד צפת

ליל שישי

ברוך סבאג052-8797704
שיחות הרביגבריםבית כנסת היכל לוי"צ קרית חב"ד צפת

שני

ישעיה מרנץ052-6770139
שיחות הרבינשים/נערותרח' כינרת צפת

שבת

מושקא מסליס052-4507793
גאולה ומשיחגבריםבית כנסת היכל לוי"צ קרית חב"ד צפת

שני 21:10

מלכיאל מחפוץ052-9577018
חסידותגבריםבית כנסת חב"ד, צה"ל 9 מאור חיים צפת

ראשון 20:30-21:30

נחמן לרנר052-7703735
ענינו של משיחגבריםבית כנסת היכל לוי"צ קרית חב"ד צפת

א-ו 7:45-8:15

יצחק ליפש054-7995770
שיחת תש"ן.בית כנסת היכל לוי"צ קרית חב"ד צפת

א-ו 8:45

שלה זלמן לבקיבקר058-5770800
תניאנשיםרח' הפלמ"ח 11 צפת

ראשון 11:00-12:30

לבנה054-2159206
תניאנשיםבית חב"ד עיר העתיקה, חתם סופר 28 צפת

שני 11:30-12:30

מנחם זילברשטרום052-7707361
דבר מלכותגבריםבית חב"ד,רמז 91 צפת

חמישי 21:00

מענדי הראל052-7702498
תניאגבריםרח' ברקת 10 נוה אורנים צפת

רביעי 20:15

שלום בער הניג052-5000653
מאמרי הרביגבריםבית כנסת "בית לוי"צ קרית חב"ד צפת

א-ו 8:15-8:45

מנחם מענדל הלפרין054-2527705
דבר מלכותגבריםכולל הבעש"ט רח' מנחם בגין צפת

שלישי 20:45

יוסף דניאל 054-7897708
תניאגברים/רוסיתבית חב"ד רח' רסקו צפת

רביעי 20:30

גרשון קלפמן050-5539080
לקוטי דיבוריםגבריםבית כנסת היכל לוי"צ צפת

שבת אחרי שחרית

שמעון בן מוחא052-6037770
לקו"ש ואקטואליהנשיםבבית מש' שלג רח' שז"ר 82/1 צפת

שבת בזמן מנחה

שולמית אסולין052-4202023
לקוטי תורהגבריםבית כנסת היכל לוי"צ קרית חב"ד צפת

כל יום 8:00-9:00

דוד שלמה אלמקייס.
גאולה ומשיחנשיםרח' פלמח 71 צפת

ראשון 21:00-22:30

איריס052-6043506
לקוטי תורהגבריםבית כנסת חב"ד, היכל לוי יצחק צפת

שבת 8:45-9:45

משה אורנשטיין054-8485201
תניאגבריםבבית מש' סנדרוסי רח' רינגלבלום 6 פתח תקוה

רביעי 21:00 ארוחה מפנקת

ירון בבלי050-7377060
דבר מלכותגבריםבית כנסת צמח צדק רח' גוטמן 24 פתח תקוה

רביעי 21:00

טל עידו סגס050-8861985
חסידות בזווית נשית.פתח תקוה

שבת

נילי עידית 054-4235098
תניאגבריםבית כנסת מרדכי פתח תקוה

שני 19:45-20:45

מנדי כלפון058-5518770
תניאגבריםבית כנסת "תפילה למשה" פתח תקוה

חמישי 19:00-20:00

מעני כלפון058-5518770
תניא/ט. המשפחהנשיםבבית מש' ניר יטקוביץ 25 כפר גנים

שלישי 21:00

נחמה דינה דייטש054-7770848
תניאנשיםבית כנסת "דביר יעקב", בלוי 39 פתח תקוה

שני 20:30

דורון לוי058-4032770
פ"ש וחסידותגבריםקיוסק, יוסף ספיר 55 פתח תקוה

שלישי 20:00

דורון לוי058-4032770
מאמרי חסידותנשיםבית כנסת אם המושבות, חדרה 31 פתח תקוה

שלישי 20:30

מרדכי גורליק 054-7770843
מאמרי חסידותגבריםבית כנסת הפתוח חב"ד, חדרה 22 פתח תקוה

שלישי 20:30

מרדכי גורליק 054-7770843
תניאגבריםבית כנסת חב"ד, רבינא 17 פתח תקוה

שבת אחרי שחרית

מאיר גבאי054-5715792
תניאגבריםבית כנסת "מעלות קדושים" רח' אונטרמן 45 פתח תקוה

שני 20:45-

איתי גבאי050-2933833
תניא.רח' התוף 4 פתח תקוה

ב,ה, 21:00-22:00

דורון ברגר052-9282121
תניאגבריםבית כנסת דינובץ פתח תקוה

שלישי 20:00

שניאור גול 052-5620308
תניאנשיםבבית מש' אהרונסון רח' יחבוב 7/3 פתח תקוה

ראשון 19:00

מרים אהרונסון 052-5620308
תניאגבריםבית כנסת המרכזי קרית הבעש"ט פתח תקוה

שני 22:30

לוי יצחק גינזבורג054-4324770
גבריםפסגות

.

זיידס פייוויש054-5375770
שיחות הרביגבריםבית כנסת "אהבת ציון" רח' הדקל עתלית

א-ה בין מנחה למעריב

מרדכי ברוך054-7970671
חסדיותנשיםמרכז מסחרי רח' קפלן עפולה עלית

שני 20:00

פייגי קמינקר054-2027705
חסידותנשיםבית כנסת עולי בבל רח' ההגנה עפולה עלית

שבת 12:30-15:00

פייגי קמינקר054-2027705
חסידותנשיםבבית מש' אלבז רח' בורוכוב 5 עפולה עלית

רביעי 20:00

פייגי קמינקר054-2027705
תניאגבריםמשרד רח' ארלוזרוב 8 עפולה

א-ה 8:30

שלום דובער קרץ050-8736939
לקו"שגבריםבית כנסת חב"ד, רח' הכנסת 20 עפולה

א-ד 21:45-22:00

אברהם אלברט קמל054-9102850
דבר מלכותנשיםבבית 770 עפולה

רביעי 9:00-10:00

מלכה ניסלביץ053-7420770
מאמרי הרביגבריםבית כנסת חב"ד, הכנסת 20 עפולה

א-ה 19:45-21:15

טל מויאל 050-8277095
חסידותנשיםרח' נורדאו עפולה

שלישי אחת ל 3 שבועות

רחל אסור054-5862770
שיחות הרביגבריםבית כנסת "ברכת יוסף" רח' קרן היסוד עפולה

א-ה 9:00-13:00

ישראל אוחנה058-6225478
הבית היהודינשיםבבית מש' מויאל רח' ורדה לרנר 9/3 עפולה

רביעי 20:30

יערה איל053-2770738
תניאגבריםבית כנסת "מעלות קדושים" עמנואל

ראשון ערב

עזריאל פייגין052-7707951
תניאנשיםבית חב"ד רח' הרב ניסים 8 עכו

שני 21:00

בתיה פיזם058-4549770
תניאנשיםבית חב"ד רח' הרב ניסים 8 עכו

ראשון 21:00

שמשון פיזם058-4549770
תניא ברוסית.רח' שלום הגליל 3 עכו

רביעי 18:30

אלכסנדר ספיבק052-8157706
חסידותצעירותבבית מש' לוי רח' שלום הגליל 4 עכו

רביעי

לימור לוי052-6343771
חסידותנשיםבבית מש' לוי רח' שלום הגליל 4 עכו

שבת

לימור לוי052-6343771
תניאגבריםבבית מש' לוי רח' שלום הגליל 4 עכו

שלישי 21:00-22:30

אריה לוי052-6343771
תניאגבריםהנורית 27 עיר גנים ירושלים

שבת 17:00

גלעד ינון050-4129436
שיחות הרביגבריםחשמליה מרכז הקיבוץ עין דור

שני 21:15

שלום דובער פריימן050-4275770
פ"שגבריםבבית מש' יזרעאלי עין אילה

חמישי 19:00

מנחם טל054-7657765
תניאנשיםקיבוץ עין הוד

ראשון 20:30

שרה ברוך054-5677056
..קיבוץ עברון

.

טל חנן050-4610055
תניאגבריםברחבה מושב עבדון

שלישי 20:00

חיים אברביה 054-5236383
פ"שנערות בית חב"ד שבביה"ס רח' נצח ישראל 5 נתניה

שישי 10:00

תומר רטהאוז052-3420037
לקו"שגבריםרח' הרטום קרית השרון

חמישי 20:30

אבנר מירכור050-7687182
תניאגברים/נשיםבית כנסת אדמו"ר מבוקראשט רח' פתח תקוה 75 נתניה

שבת שעה וחצי אחרי מנחה

שמואל רוז058-7652435
תניאנשיםבית חב"ד סמילנסקי 13 נתניה

שני 20:00

ברכה קורציאני054-7793933
נשיםבבית מש' קורט רח' מרכי שרייבר 12 נתניה

.

מאירה קורט052-4665839
תניא.בבית מש' קורט רח' מרכי שרייבר 12 נתניה

ראשון 20:00

מאירה קורט052-4665839
תניאנשיםרח' צבי 3/10 נתניה

חמישי

רבקה צבי 058-4770474
פרשת שבועגבריםבית כנסת עזרת אחים רח' עובדיה בן שלום 14 נתניה

שבת 12:00

צבי לוי יצחק058-5770474
יראת ואהבת ה'נשיםבית כנסת אסירי ציון היכל אבנר רח' קריניצי 8 שכ. אזורים נתניה

שבת ביום שעה לפני מנחה

ליאורה סמנטובוב052-7985809
תניאגבריםבית כנסת "אסירי ציון היכל אבנר רח' קריניצי שכ. אזורים נתניה

ראשון בין מנחה למעריב

יעקב סמנטובוב052-7985809
תניאנשיםבית כנסת הבוכרים שכ. דורה נתניה

רביעי 20:00

גלית מזרחי050-8752560
דבר מלכותנשיםבבית מש' קיסין רח' חיים מגורי 8 שיכון דורה נתניה

שני 20:30

גלית מזרחי 050-8752560
לקוטי תורהגבריםרח' דב גרונר 18 נתניה

רביעי 21:00

שלום בער לויוב054-3971394
דבר מלכותגבריםבית כנסת "באר חיה" רח' בר אילן 1 נתניה

חמישי

יעקב זלוף050-2351770
תניאגבריםמכללת נתניה רח' החינוך 8 נתניה

רביעי 20:00

רפאל דהאן 054-8899672
תניאגברים/נשיםבית כנסת מקדש אלעזר רח' מקדש אלעזר רח' נורדאו 90 נתניה

שבת לפני קריאה"ת

יצחק גרנשטט050-2382399
תניאגבריםבית כנסת מוסיקה רח' נורדאו נתניה

ליל שבת

יצחק גרנשטט050-2382399
דבר מלכותגבריםבבית מש' קימיאגרוב רח' י.ל. פרץ 5/2 קרית נורדאו נתניה

חמישי 21:00

אבנר קימיאגרוב050-2382399
תניאגבריםבית כנסת "אוהל עמרם" רח' שטרית 10 קרית נורדאו נתניה

חמישי בין מנחה למעריב

יצחק גרנשטט050-2382399
תניאגברים/נשיםרח' אגם כנרת 7 נתניה

שני 21:00

ארז בר ששת053-5247706
שיחות הרביבנות בית חב"ד, סמילו רח' בנין מכבי דנט נתיבות

רביעי 19:45

מושקא ליפש058-5302770
תניאגבריםרח' היובל נתיבות

חמישי 20:00

ישראל ליפש054-7770591
חסידותנשיםבבית מש' ברונשטיין רח' רמב"ם נתיבות

שלישי 20:30

חנה ליפש054-7770592
שיחת הרבי ותהיליםנשיםבבית מש' ג'בלי רח' השיטה נתיבות

שבת 16:00

רחל אלבז054-9703963
נשיםבית חב"ד נשר

ראשון 9:30

רחל טסלר054-4445771
לקו"שגבריםבית כנסת הגדול נשר

שלישי 21:00

שלום דוברוסקין053-8296083
תניאגבריםנריה

מוצ"ש 20:15

בן ציון שמעון054-6277048
חסידותגבריםבבית מש' שמאי רח' השושנים 5/12 נצרת עילית

רביעי 20:00

דוד טייכטל054-6608850
שיחות פ"שנשיםבית כנסת הגרוזיני רח' שלום נצרת עילית

שני 18:00

שושנה דוח054-6761220
שיחות פ"שנשיםבבית מש' דוח רח' אלמוג 4/2 נצרת עילית

שבת שעה לפני צאת השבת

שושנה דוח054-6761220
רוסיתבית כנסת הר יונה רח' רותם 20 נצרת עילית

שלישי 19:00

יונה ברודקין052-7528676
בני נוערמתנ"ס גורדון רח' השקמה 10 נצרת עילית

רביעי 20:00

יונה ברודקין052-7528676
גברים ברוסיתבבית מש' ברודקין רח' הגפן 12/9 נצרת עילית

רביעי 20:00

יונה ברודקין052-7528676
גברים ברוסיתבבית מש' ברודקין רח' הגפן 12/9 נצרת עילית

ראשון 20:00

יונה ברודקין052-7528676
חסידות מגווןנשיםנצרת עילית

ראשון אחת ל 3 שבועות

רחל אסור054-5862770
תניאגבריםבבית מש' שניאורסון רח' השושנים 21/26 נצרת עילית

חורף 20:00-21:00 קיץ 21:00-22:00

שמואל מקמל054-7704916
גומ"שגבריםרח' החידה 10/57 נצרת עילית

ראשון 21:15

משה קורנוויץ053-2802023
לקוטי שיחותגבריםבמקלט 12 רח' גולן נצרת עילית

רביעי 20:30

יונה נבון 054-2497709
תניאגברים מקורביםבית חב"ד, רח' מאליבו ורדים 40 נצרת עילית

ראשון 20:00-20:30

אברימי הורביץ054-6926383
תניא/פ"שגבריםמאחורי בית כנסת קיבוץ גלויות נצרת עילית

קיץ 20:30 חורף 20:00

לוי לרנר052-2471814
טהרת המשפחהנשיםבבית מש' משולם רח' זרובבל נס ציונה

שני

יעל אצרף058-4185050
תניאגבריםבית כנסת ניר ישראל

חמישי 20:30

נדב כהן054-9770959
ענייני דיומאגבריםניצני עוז

א-ה בין מנחה למעריב

מיכאל סויסה054-7907702
חינוך בדרך המלךנשיםרח' כיסופים 7 ניצן

שלישי 20:00

אייד קירשנזפט054-5987574
תניאנשיםבית חב"ד, ניצן

רביעי 19:30

ציפורה קירשנזפט050-8498064
תניאנשיםבבית מש' בן ציון נחליאל

שני 20:30

שנית בן ציון054-6277049
לקו"שגבריםבית כנסת "בין חברים" נחליאל

חמישי 21:00

שמעון בן ציון054-6277048
פ"שגבריםבית כנסת "משה ידיו" נוה עובד

רביעי בערב

עמנואל חי052-7080593
פ"ש/תניאנשיםבבית מש' עמרני רח' שוהם 20 א נוה מונוסון

שלישי 20:00

מורן קורס054-6712783
לחיות עם הזמןנערותבבית מש' רם רח' דרך האבות 16/6 נוה דניאל

שבת 17:00

חן הודיה רם054-6906435
חסידות אדמוה"זגבריםבית חב"ד, נוה דניאל

שבת 8:30

.052-3210413
תניאנשיםקניון ארנה נהריה

שלישי 21:00

חנה שפרינגר058-4926770
תניאנשיםבית כנסת חב"ד,דרך יחיעם פינת חנה סנש נהריה

רביעי 20:30

חנה שפרינגר058-4926770
הלכה וחסידותנשיםרחק נחלת אשר 71 שכ. רגום נהריה

שני 20:00-23:30

בנימין אידה055-8858356
תניא ופ"שנשיםרח' שביל ההדר 1 נהריה

שני 20:00

מירה בן קיש055-6627708
תניאנשים ובחורותאולם בי"כ המרכזי נהורה

שני 19:30

דקלה קוכנר054-4742402
חסידותנשיםבנין הועד מתן

ראשון 20:30

מירי לוין052-5451770
שיחת הרביגברים/נשיםנוף גולם משמר הירדן

רביעי 20:30

יפתח לוזיה054-7935657
פ"ש וענייני דיומאגבריםבבית מש' קמחי מצפה אביב

חמישי 21:30

תומר וירט050-7146770
לקו"שנשיםבית חב"ד מעלות

ראשון 20:00

יוסף דניאל054-7897708
תניאנשיםבבית מש' פויאק מעלה אפרים

רביעי 21:00

נאוה ויינר054-7724620
תניאנשיםבבית מש' שיפרין רח' האבן 28/4 שכונה 7 מעלה אדומים

רביעי 21:00

ארז ליפשיץ058-7705859
תניאגבריםבית חב"ד המרכזי רח' פארק הנחלים מעלה אדומים

שני 21:00

ארז ליפשיץ054-6330491
תניאגבריםבבית מש' שראל רח' הגביש 2Q16 שכונה 7 מעלה אדומים

חמישי 21:30

ארז ליפשיץ054-6330491
אמרי בינהגברים/נשיםבית כנסת קהל חסידם רח' השופר 22 מעלה אדומים

שני 19:00

נעם ישראל הרפז052-6996770
דבר מלכותנשיםבית כנסת קהל חסידים רח' השופר 22 מעלה אדומים

שבת 16:00

איראל ענת054-7254677
תניאגבריםבית כנסת קהל חסידים רח' השופר 22 מעלה אדומים

שני 8:00

איראל עוז050-9800446
אמרי בינהגבריםבית כנסת קהל חסידים רח' השופר 22 מעלה אדומים

שני 21:00

איראל עוז050-9800446
פרשת השבועגבריםנרכז מחניים רח' החליל 19 מעלה אדומים

שישי 10:00

נתן קרא איבונוב054-7718363
חסידותגבריםבית כנסת מעלה אדומים

שבת 17:00

נתן קרא איבונוב054-7718363
דבר מלכותגבריםבית כנסת הישוב מסד

שלישי 20:30

יוסי טאניס058-7706974
חסידותנשיםבבית מש' טאניס מסד

שבת אחר הצהריים

לאה טאניס058-7706974
פרשת שבועגבריםבית כנסת ישובי חוף הכרמל מושב עופר

רביעי 18:30

לוי גינזבורג058-7701464
תניאגברים/נשיםמושב נבטים

מוצ"ש 20:00

יובל כהן054-6912770
חסידותנשיםמשרדי "סיגל מרכזים רפואיים" אזו"ת שד. התעשיה 1 מגדל תפן

שני יש לתאם

קותי מידובניק052-7222921
דבר מלכותגבריםבית כנסת חב"ד נוף העמק מגדל העמק

מוצ"ש שעה וחצי לאחר יציאת השבת

שניאור זלמן קעניג054-8487787
שיחה של הרביבנות תיכוןבבית מש' קארה רח' דוברת 1/5 מגדל העמק

רביעי 19:30

עדי קארה054-9220050
.גבריםבית כנסת "אוהל יצחק" רח' בוסקילא 3 מגדל העמק

כל יום אחרי תפילת נץ

יצחק מידנציק050-4222770
תניאגבריםבבית מש' בן חמו רח' עובדיה יוסף 26/4 מגדל העמק

רביעי 21:00

אהרן מושקוביץ052-2600194
שיחות הרביגבריםבית כנסת אלמליח רח' זבולון מגדל העמק

שבת 9:00

אליעזר כהן058-7877012
פ"ש לאור החסידותבחוריםישיבת מאיר ישראל רח' קמפוס מגדל אור מגדל העמק

חמישי 15:00

אליעזר כהן058-7877012
חסידותנשיםבבית גולדשטיין רח' חרצית 8 מגדל העמק

שבת זמן מנחה

חנה גולדשטיין054-2449770
תו"א/לקותי תורהגבריםבית כנסת מרכז גרבסקי רח' ניצנים 11 מגדל העמק

שבת 8:30

נחום ברגר058-4477055
לקוטי שיחותגברים/נשיםבית כנסת מרכז גרבסקי רח' ניצנים 11 מגדל העמק

שבת בין מנחה למעריב

נחום ברגר058-4477055
שיחת הרביגברים/נשיםבית כנסת מרכז גרבסקי רח' ניצנים 11 מגדל העמק

ליל שבת בין מנחה למעריב

נחום ברגר058-4477055
דבר מלכותנשיםרח' קדש מגדל העמק

שלישי 18:30

רחל אסור054-5862770
תניאגברים/מקורביםישיבת חב"ד רח' חב"ד 13 מגדל העמק

כל יום 8:15

אלי אלון054-2447704
.בית כנסת "עולי קווקז" רח' תימורים 15 מגדל העמק

שבת לפני מנחה

יוסף יצחק אהרן052-2224971
שיחות הרביגבריםבית כנסת חב"ד קסטל רח' החוצבים פינת מצפה הבירה מבשרת ציון

שני 20:00-21:00

ינון גלעד050-4129436
שיחהקבוצה ע"גאחד מבתי אנ"ש קבוצה ע"ג

שלישי 19:00-20:00

משיח קופציק058-7705853
בית היהודי.רח' פנקס 9/11 לוד

שלישי 20:00

מרדכי פרידמן054-7430634
שיחות של הרביגבריםבית כנסת "מגן אברהם" לוד

שבת סעודה שלישית

מנחם מ. נוטיק050-5901388
תניאגבריםבבית מש' רוט שיכון חב"ד לוד

ראשון 21:00

אריק מלכיאלי054-8098613
תניאגבריםשיכון חב"ד לוד

א-ו 6:00

אריק מלכיאלי054-8098613
חסידותנשיםרח' הגרעין התורני לוד

רביעי 20:30

רחל מיכאלשוילי052-8215500
דבר מלכותגבריםבית כנסת "ניסן" רח' אלפעל לוד

חמישי 20:45

אריאל מדר054-6761265
פרשת שבוענשיםרח' שפירא, גבעת הזתים לוד

שבת 12:30-14:00

יפעת יעקובי054-7605612
פ"ש/תניאנשיםרח' שפירא, גבעת הזתים לוד

שני 18:00

יפעת יעקובי054-7605612
תניאגבריםבית חב"ד, רח' הברושים גבעת הזתים לוד

שלישי 19:30

אביחי יעקובי052-8181770
תניאגבריםבית כנסת "בית אריה" שיכון חב"ד לוד

שני/רביעי 21:15-22:10

יאיר חכמון052-5470075
תניאנשיםבית חב"ד קניון לוד קומת חניה לוד

שני 12:00

שלום הלל054-6761176
תניאגבריםבית כנסת "חסדי משה" רח' מרזוק לוד

שבת שעה ו45 דקות לפני השקיעה

שלום הלל054-6761176
לקוטי שיחותגבריםצמח צדק 8 לוד

שישי 8:30

מענדי דהאן050-2696697
תניא ומו"גגבריםבית כנסת ישועה בקרוב, גבעת הזיתים לוד

רביעי אחרי מעריב

משה גלייזר054-6761390
תניאגבריםבית כנסת "בית אהרן" שכ' שרת לוד

חמישי 20:00

שמואל גלויברמן054-8407073
פרשת שבוענשיםבבית מש' חיה גילר

ראשון 20:30

חיה גילר054-9404776
תניאנשיםבית מש' מזרחי

שני 19:00

נחמה ברזין058-4277020
לקוטי שיחות.בבית מש' אברהם

.

אבהרהם054-4892324
דבר מלכותנשיםסבב בתים לוד

ראשון 18:45-19:30

לוי יצחק גינזבורג054-4324770
חסידותצעיריםבית חב"ד,מרכז מסחרי להבים

שני 20:00

יוחאי טויטו050-7704756
תניא ופ"שסטודנטיםבית כנסת קמפוס מכללת כרמיאל כרמיאל

שלישי 18:30

אליעזר כהן058-7877012
גאולה משיחגבריםבבית מש' בראל רח' רמים 53 ב' כרמיאל

חמישי 21:00

צבי הירש בראל054-2201091
פ"ש ע"פ שיחות הרביגבריםבית חב"ד כרמיאל

ראשון 19:00

שמואל דב בראון054-7718230
חסידותגבריםבית כנסת אשכנזי כרמי צור

רביעי 20:00

דוד רוזנפלד 054-5218770
תניאנשיםבית חב"ד רח' רותם 10 כפר תבור

שלישי 20:30

שלום דובער פריימן050-4275770
מאמרי חסידותגבריםבית כנסת הגדול המייסדים כפר תבור

שבת 7:00

שלום דובער פריימן050-4275770
לקוטי שיחותגבריםכפר סטרין

כל יום 18:00-19:00

מישאל מנגמי052-7707407
תניאגבריםכפר סטרין

כל יום בוקר

מישאל מנגמי052-7707407
חסידותנשיםמדרשה לנשים רח' וייצמן 103 כפר סבא

שלישי 20:00

דינה ימיני054-5869542
תניאנשיםסנטר B השכונה הירוקה כפר סבא

שני 20:00

אסתר הרוניין054-4860386
גאולה ומשיחנשיםרח' תל חי 3 כפר סבא

מוצ"ש 20:30

אסתר הרוניין054-4860386
דבר מלכותגברים/נשים באנגליתבבית שינדל מרנץ רח' צמח צדק 30/1 כפר חב"ד

שלישי

צבי מרנץ052-4473582
תניאנשיםבבית מש' הרשקופ רח' אגרות קודש 19 כפר חב"ד

21:00

רבקה כהן052-8114437
תניאנשים ובנותבבית מש' בייטש רח' צמח צדק 8 כפר חב"ד

שלישי 20:00

ישראל שנעבאלג054-9770764
מאמרבחוריםבבית מש' שנעבאלג צמח צדק 4/2 כפר חב"ד

שבת לפני שחרית

ישראל שנעבאלג054-9770764
דבר מלכותנשים ובנותבבית מש' שנעבאלג צמח צדק 4/2 כפר חב"ד

ראשון 20:30

ישראל שנעבאלג054-9770764
חסידותגבריםבבית מש' שטינברג רח' ספר התניא 15/4 כפר חב"ד

מוצ"ש 20:00

ישראל שנעבאלג054-9770764
שער היחוד והאמונהנשיםבבית משפ' שאבי כפר חב"ד

ראשון בבוקר

רחל שאבי054-6355260
מאמרי הרביגבריםבבית הר' ישבעם סגל הריי"ץ 16 כפר חב"ד

רביעי

ישבעם סגל 054-3018770
גאולה ומשיחגבריםבבית מש' נחמיאס פנימיית אור שמחה בניין 2 כפר חב"ד

שלישי 21:00

לוי נחמיאס052-5770555
דבר מלכותנשיםבבית משפ' פרימן מול הת"ת כפר חב"ד

שלישי 20:00

אשירה מיידנציק052-7707709
מאמרי הרביגבריםבית כנסת "בית מנחם" חדר שני כפר חב"ד

ליל שבת בין מנחה למעריב

ראובן יצחקי054-7890770
לקוטי שיחותנשיםטיפת חלב כפר חב"ד

שבת בין מנחה למעריב

מאיר טביב052-7149128
דבר מלכותנשים וילדיםבבית רבקה גרינברג אדמו"ר הזקן 21 כפר חב"ד

שבת 12:00

רבקה גרינברג054-3141718
תניאגבריםבית כנסת "המקלט" לוי יצחק כפר חב"ד

שני ורביעי 21:45-22:15

ישעיהו גולדברג052-7677069
מאמרי הרביגבריםבית כנסת "בית מנחם" כפר חב"ד

חמישי 21:45

מענדי אלפרוביץ
גאולה ומשיחגבריםבית כנסת "בית מנחם" כפר חב"ד

שלישי אחרי מעריב

מרצים מתחלפים052-8479770
חסידותבחוריםבית כנסת בית מנחם כפר חב"ד

שבת

קובעצק058-7973187
דבר מלכותנשיםמדרשיה טיפת חלב כפר חב"ד

שני 11:45

לוי יצחק גינזבורג054-4324770
דבר מלכותגבריםבית כנסת "נחום יצחק",שיכונים כפר חב"ד

ליל שבת בין מנחה למעריב

לוי יצחק גינזבורג054-4324770
דבר מלכותגבריםבית כנסת "נחום יצחק",שיכונים כפר חב"ד

יום שבת אחרי שחרית

לוי יצחק גינזבורג054-4324770
תניא ופ"שנשיםבית חב"ד

שלישי 20:00

גאולה מרינובסקי058-7708778
דבר מלכותגבריםבית חב"ד רח' ירדן 1 כפר ורדים

חמישי 21:00

אמיחי מרינובסקי054-7600705
חסידותנשיםקיבוץ כפר החורש

רביעי 20:30

אליעזר גבירץ052-2770111
חסידותנשיםקיבוץ

שלישי 9:00

אליעזר גבירץ052-2770111
פרשת שבועגבריםבית כנסת רח' כמון ירושלים

ראשון 21:00

חביב דובער054-4760485
חסידות.בית כנסת כורש קטמון רח' יוסי בן יועזר ירושלים

שני שעה לפני מנחה

תובל לירז052-4339489
תניא/אידישבחורי ישיבהבית כנסת "בית יוסף" שכ' בית ישראל ירושלים

רביעי 22:45

ישראל שנעבאלג054-9770764
דרך מצוותיך/דבר מלכותגברים/נשיםבית כנסת חב"ד רח' מינץ 46 רמות ד' ירושלים

רביעי 20:00

ישראל שנעבאלג054-9770764
תניאנשיםרח' אבו רביע 26/28 ארמון הנציב ירושלים

רביעי 20:30

אלומה שמולי052-8631978
דבר מלכותנשיםקניון גילה ירושלים

שלישי 19:00

שמחה שמחון054-7944791
דבר מלכותגיל הזהב"מועדון יום לקשיש" רח' הדבש, גילה ירושלים

רביעי בבוקר 9:30

שפרה שמחון054-7944791
תניאגבריםבית חב"ד קניון גילה ירושלים

שני 20:00

ניצן שמחון054-9770595
דבר מלכותגבריםבבית מש' שלר רח' השיש 7/13 , גילה ירושלים

חמישי 21:00

ניצן שמחון054-9770595
דבר מלכותגבריםבבית מש' שמחון רח' השליו 409/2 גילה ירושלים

שלישי 21:00

ניצן שמחון054-9770595
מאמרי הריי"ץגבריםבית כנסת, מגדל עוז, גילה ירושלים

א-ה 6:00

ניצן שמחון054-9770595
תניאגבריםבית כנסת חב"ד, קטמון גוננים ירושלים

שבת 11:00

יעקב שוחט054-7501770
תניאגבריםבית כנסת חב"ד, קטמון ירושלים

שלישי 9:30

יעקב שוחט054-7501770
חסידותגברים"כולל לחסידות" רח' יואל 3 ירושלים

ראשון 20:30

ינון הכהן רוט052-7707040
תניאגבריםבית כנסת סטרופקוב קרית משה ירושלים

רביעי/חמישי בין מנחה למעריב

מרדכי קציר052-6730877
תניא/צרפתיתנשיםבבית מש' קטרזה רח'יונה 13 גאולה ירושלים

שני 10:30-23:00

שמחה קטורזה054-5929770
תניא/צרפתיתנשיםבבית מש' פרו רח' רבקה 3 בקעה ירושלים

ראשון 18:30

שמחה קטורזה 054-5929770
תניא/שיחות הרבינשים/צרפתיתבבית מש' שומר רח' עוזיאל 51 בית וגן ירושלים

רביעי 20:30

שמחה קטורזה054-5929770
חסידות בשילוב פיצה וקולהנערים"בית משיח" רח' מן ההר 26 ירושלים

שלישי 20:00

שלמה יוסף ציון055-6670478
תניאנשים"בית משיח" רח' אליהו קורן 2 הר חומה ירושלים

שלישי 20:40

חיה הילה ציון055-6670478
ט.המשפחה/תניאנשים"בית משיח" רח' מן ההר 26 ירושלים

רביעי 20:30

חיה הילה ציון055-6670478
דבר מלכותגבריםרח' הצוף 36 ירושלים

חמישי 20:00

שלמה יוסף ציון055-6670478
דרך מצוותיךגבריםבית כנסת חב"ד מרכז מסחרי גבעת זאב ירושלים

שני 21:00

אלימלך אלעזר פרנקל052-6793210
ניגון בחסידותנשים"אור חיה" רח' ישעיהו 12 ירושלים

שני 16:00

רחל פרנסי054-4534426
נשים ונערות"מדרשיית שלהבת" רח' אדוניהו הכהן ירןשלים

רביעי אחת לשבועיים

מרדכי פרידמן054-7430634
חסידותגבריםבית כנסת חב"ד, קטמון גוננים ירושלים

שני 21:00

מאיר פרדני050-6959788
תניאנשיםבית כנסת המרכזי רח' בית הכרם 17 ירושלים

שלישי 10:00

דובי ערנטרוי058-7705862
תניאנשיםבית כנסת המרכזי רח' בית הכרם 17 ירושלים

ראשון 10:00

דובי ערנטרוי058-7705862
פרשת שבועגבריםבית חב"ד קרית יובל רח' אורגואי 1 מ. מסחרי ירושלים

שלישי 20:30

אדי סטודביץ 052-5770631
פרשת שבועגבריםבית חב"ד קרית יובל רח' אורגואי 1 מרכז מסחרי ירושלים

שישי 9:30

אדי סטודניץ052-5770631
תניאגבריםבית חב"ד קטמון גוונים רח' קנאי הגליל 4 ירושלים

שלישי 21:00

שלמה סגל054-2325788
גאולה בפרשהגבריםבית חב"ד קטמון גוונים רח' קנאי הגליל 4 ירושלים

שישי 9:20

שלמה סגל054-2325788
לקוטי שיחותגבריםבית חב"ד קטמון גוונים רח' קנאי הגליל 4 ירושלים

שבת 8:30

שלמה סגל054-2325788
תניאנשיםבית כנסת המרכזי רח' התומר שכונת בית הכרם ירושלים

שלישי פעם בשבועיים 11:30

זלמן נוטיק052-7700664
דבר מלכותנשיםאור חיה רח' בלילוס ירושלים

חמישי בצהריים

זלמן נוטיק052-7700664
תניאנשיםאור חיה רח' ישעיהו 12 ירושלים

ראשון בצהריים

זלמן נוטיק052-7700664
מאמרי הרביגבריםרח' דררך חברון 53 ירושלים

א,ג,ד,ה. 9:00

זלמן נוטיק052-7700664
פרשת השבועגבריםבית חב"ד ארמון הנציב רח' שלמה בן יוסף ירושלים

שישי 9:00

זלמן נוטיק052-7700664
דבר מלכותגבריםהיכל מנחם רח' ישעיהו 22 ירושלים

ראשון 20:30

זלמן נוטיק052-7700664
חסידותגבריםרח' יפו 217 ירושלים

א-ה 14:30

אבי לוי076-8875096
דבר מלכותנשיםבית כנסת 770 רמת שלמה ירושלים

שבת מברכים אחר שחרית

מזל כהן058-5989770
דבר מלכותנשיםבבית משפ' טננבוים רח' שאולזון 66/5 הר נוף ירושלים

רביעי 20:00

גיטי אפפל052-5705770
התוועדות עם חמין בשריגבריםבית חב"ד קרית יובל רח' אורגואי 1 מרכז מסחרי ירושלים

ליל שישי 20:30

משה ורון054-2045770
תניא/שיחות הרביסטודנטיםמרכז שורשים רח' שמאי 13 ירושלים

רביעי 21:30

ניר ויינטרוב058-7760770
מאמרי אדמו"ר האמצעיגבריםרח' יפה רום 2 גילה ירושלים

שלישי 21:00

נעם ישראל הרפז052-6996770
מאמרי אדמו"ר האמצעיגבריםהיכל מנחם רח' ישעיהו 22 ירושלים

רביעי 21:00

נעם ישראל הרפז052-6996770
תניא/הלכהנשיםבית כנסת היכל ברוך, סוף סמטת יוכבד בקעה ירושלים

ראשון 11:30

נעם ישראל הרפז052-6996770
תניאגברים/נשיםבית חב"ד, קסטל ירושלים

חמישי 20:00

נעם ישראל הרפז052-6996770
פרשת שבוע/ תניאנשיםבית חב"ד קרית יובל רח' אורגואי 1 מרכז מסחרי ירושלים

שני 20:30

ירון דותן054-8426770
דבר מלכותנשיםבבית משפ' גנדי רח' שבתי הנגבי 73/3 גילה ירושלים

שני 20:30

אוסנת רבקה גנדי052-5298770
מאמרים מלוקטים.בבתי המשתתפים ירושלים

שני 20:45-21:45

משה גולדשטיין052-3813047
לקוטי תורהגבריםבית כנסת חב"ד, רח' המהר"ל מפראג 3 הר חומה ירושלים

שבת 8:30-9:30

משה גולדשטיין052-3813047
לקוטי שיחותגבריםבית כנסת חב"ד, רח' המהר"ל מפראג 3 הר חומה ירושלים

שבת בין מנחה למעריב

משה גולדשטיין052-3813047
חסידותנשיםבבית משפ' קלצ'י רח' בזל 10 קרת משה ירושלים

שלישי 20:00

רחל בן ציון054-7597705
חסידותנשים/דוברי ספרדיתאור חיה רח' ישעיהו 12 ירושלים

שני 19:00-21:00

יעל בן עמר054-9373969
לנשים לא דתיותנשים מעל גיל 30בית חב"ד,קרית היובל רח' אורגאי 1 מרכז מסחרי ירושלים

ראשון 20:45

שולמית מיארה050-2116770
חסידותגבריםבית חב"ד מרכז משיח רח' יעבץ 8 ירושלים

כל בוקר 8:00

אורן דורון058-4028770
דרכי תשובהגבריםבית חב"ד מרכז משיח רח' יעבץ 8 ירושלים

כל בוקר 8:40

אלון סמולאר
תניאנשיםבבית משפ' אוחיון רח' גלרנטר 25/1 הר חומה ירושלים

רביעי 20:30

יפית אוחיון058-3277018
תניאנשיםבבית משפ' אלימה רח' ארמון הנציב ירושלים

.

אלימה שמלי058-3277018
תניאנשיםבבית מש' קרמר רח' פסגת זאב ירושלים

,

הדסה הרבני058-3277018
תניאגבריםבית כנסת רח' פסגת זאב ירושלים

"

058-3277018
שיחות ומאמרי הרביגבריםבית כנסת המרכזי יקיר

ראשון 20:00

יהודה רובין053-7766126
תניא?מושה יציץ

?

אלכסנדר אלוש052-4553224
חסידותגבריםרח' בעל הטורים 3 יפו

ראשון 21:30

איתי גבאי050-2933833
תניאנשיםבבית משפ' וספי יסוד המעלה

שלישי 21:00-22:30

ענת050-2822783
תניאגבריםבית כנסת ינוב

שלישי 20:00

אלון סימון050-2226552
תניאנשיםבית חב"ד, יהוד

שני

אשרת מידנציק054-3136770
?בית חב"ד, רח' הארבל 4 יד בנימין

מוצאי שבת 21:00

נאור מטר050-7954102
תניאגבריםבית כנסת מגן אברהם רח' סמדר עילית יבנאל

שני 19:00

אריה פרקש054-7655770
שיחת הרביגבריםבית כנסת עולי המזרח יבנאל

שבת סעודה שלישית

אריה פרקש054-7655770
פרשת השבוע בצרפתיתנשים/צרפתיתרח' לוי יצחק יבנאל

שבת שעת מנחה

נטלי חדאד054-8030770
חסידותנשיםבבית משפ' סלוטקין רח' בלוך 14 טלז סטון

ראשון 20:00

מנשה שטרנפלד053-3109770
תניאגבריםבית כנסת שארית ישראל רחוב הנשיא ויצמן טבריה

שלישי 20:30-21:30

איציק מקובצקי052-8111796
תניאנשיםבית חב"ד, רחוב רש"י 7 טבריה

שלישי 20:30

בריינדי לבנוני052-7639607
חסידותגבריםבית חב"ד רחוב רש"י 7 טבריה

א - ה 19:30-21:00

שמואל גרינברג058-4444770
שיחת הרבינשיםבית חב"ד, חשמונאים

שבת בצהריים

ברק כוכבי058-4600009
גבריםבית חב"ד חשמונאים

שבת בבוקר 8:00

ברק כוכבי058-4600009
תניאגבריםבית חב"ד, חשמונאים

שלישי 19:30

ברק כוכבי058-4600009
תניאנשיםבית חב"ד, חשמונאים

ראשון 19:15

ברק כוכבי058-4600009
תניא וגאולה ומשיחגבריםבית כנסת הירוק חצב

ראשון 19:30-21:00

יוסף ישראל שניאורסון052-9577052
חסידותגבריםבית כנסת של המושב חמד

רביעי 20:00

יעקב מאיר מוזיקנט052-8816770
תניאנשיםבית כנסת שרעבי חמד

שלישי 21:00

רבקה כהן052-8114437
תניאנשיםבית כנסת במושב רחוב מועצה אזורית אשקלון חלץ

שני 20:00

אילנה בליטי052-9533371
פרשת שבוע באור החסידותגבריםאתר תחנת כח רחוב חברת החשמל חיפה

חמישי 13:15-13:30

משה רופא054-8092437
מאמר אדמו"ר האמצעיגבריםרחוב אוחנה 39 נוה גאולה חיפה

ליל שישי 21:30-22:15

דוד רוב055-8862067
חסידותנשיםבית חב"ד, רחוב העליה 14 בת גלים חיפה

שלישי 20:00

ישי קלי054-4251770
חסידותגבריםבית חב"ד, רחוב העליה 14 בת גלים חיפה

חמישי 20:00

הרב ישי קלי054-4251770
תפילהנשיםמדרשיית "אור רבקה" רחוב נורדאו 30 חיפה

רביעי 11:15-12:15

הרבנית רחל טסלר054-4445771
חסידותחסידיםסבב בתים חיפה

שני מידי שבועיים

הרב פנחס גרינבוים052-7694649
חסידותגבריםבית חב"ד כרמל צרפתי רחוב טשרניחובסקי 67 חיפה

שני 21:00

הרב יהודה גינזבורג04-6733737
חסידותגבריםבית חב"ד כרמל צרפתי רחוב טשרניחובסקי 67 חיפה

שישי חצי שעה אחרי הדלקת נרות

הרב יהודה גינזבורג04-6733737
תניאנשיםבית חב"ד כרמל צרפתי רחוב טשרניחובסקי 67 חיפה

ראשון 19:00

הרב יהודה גינזבורג04-6733737
תניאגבריםבית כנסת חב"ד, רחוב חביבה רייק 20 חולון

שני 20:00

הרב מיכאל טייב050-5250158
חסידותגבריםרחוב פנחס אילון 13 חולון

א-ה 20:00-21:30

הרב מ"מ שטינברג054-8078770
הבית היהודינשיםבית חב"ד רחוב התומר 5 חולון

רביעי 20:30

הרבנית מורן קורס054-6712783
חסידותנשיםרחוב התומר 4 חולון

שלישי 20:30

הרבנית רחל מיכאלשוילי052-8215500
מאמריםגבריםרחוב המצודה 26 חולון

שלישי 21:45

הרב איתי גבאי050-2933833
חסידות?רחוב פנסקר חדרה

שני 20:00

הרב טוביה כשדן054-9770600
חסידות?רחוב נוה חיים חדרה

ראשון 20:00

הרב טוביה כשדן054-9770600
חסידות?בית כנסת תלפיות רחוב עין הים חדרה

סעודה שלישית

הרב טוביה כשדן054-9770600
השקפה חסידיתנשיםהיכל יאיר מושב זרחיה

רביעי 20:00

רבקה ג. ואדלה כ.058-7703033
תניאנשיםבבית משפחת אנטיזדה רחוב חזון איש 10 זכרון יעקב

רביעי 20:30

הרב אנטיזדה053-4494770
תניאנשיםבבית משפחת אנטיזדה רחוב חזון איש 10 זכרון יעקב

רביעי 21:00

אנטיזדה053-4494770
פרשת שבוע בראי החסידותגברים/נשיםבית כנסת ורבורג

שלישי 19:00-20:00

הרב יוסף הרטמן054-4584614
חסידותגבריםבית חב"ד, רחוב משכית א.ת. הרצליה

א,ג,ה. לפני מנחה

הרב עדי תדמור052-4638630
תניא/פרשת שבוענשיםרחוב וינגייט הרצליה

רביעי 21:00

הרב אריק שופט052-8697838
חסידותנשיםרחוב ההסתדרות 17 הרצליה

שני 21:30

הרב יגאל קרן052-8320077
חסידותנשיםרחוב העצמאות 37 הרצליה

שלישי 12:00

הרב יגאל קרן052-8320077
לקוטי שיחותגבריםרחובהעצמאות 37 הרצליה

רביעי 20:00

הרב יגאל קרן052-8320077
מאמרי הרבי והריי"ץגבריםבית כנסת רחוב הרב קוק 89 הרצליה

א,ב,ג,ה. 20:00-21:00

הרב יגאל קרן052-8320077
תניאנשיםבבית משפחת קלמנוביץ

רביעי 20:00

052-8770135
פרשת שבוע ע"פ חסידותגבריםבית הספר הנדיב רחוב הנדיב 61 הרצליה

שבת קודש אחרי מנחה

הרב איצ'ע לוי052-4558770
לקוטי שיחותגבריםבית כנסת רחוב הרב קוק 89 הרצליה

רביעי 20:00

הרב איצ'ע לוי052-4558770
דבר מלכותגבריםבית חב"ד רחוב העצמאות 37 הרצליה

ראשון 21:00

הרב איצ'ע לוי052-4558770
פרקי אבותבנותבית חב"ד רחוב הדור השביעי הרצליה

יש ליצור קשר בטלפון

הרבנית עפרה בדוסה052-2995670
פרשת שבוע וגאולהבנותבית חב"ד, רחוב הדור השביעי הרצליה

שני

הרבנית עפרה בדוסה052-2995670
גבריםכולל "גאולה ומשיח" רחוב יצחק שדה 38/3 הרצליה

חמישי 20:30

הרב שי אלג'ני054-7769867
תניאגבריםרחוב קטיף 56 הושעיה

חמישי 21:00

הרב חיים קעניג052-2833571
פרשת שבוע בזווית חסידיתגבריםבית כנסת הספרדי המרכזי רחוב גמלא 13 הוד השרון

שלישי אחרי מעריב

הרב לוי אפשטיין
תניאנשיםבבית משפחת לידר

שלישי 21:00

הרבנית חיה יעקובוביץ052-7620337
גברים/נשיםבבית משפחת בן עמי בית 62 ד.נ. מנשה

שני 21:00

הרב נטע איכר050-8737016
חסידותגבריםבית כנסת "השלום" גני יוחנן

שבת קודש לפני מנחה

הרב אברהם אהרן פרודנשטצקי054-5472770
חסידותנשיםבבית משפחת ציקמן גני יוחנן

שלישי 20:30

הרב אברהם אהרן פרודנשטצקי054-5472770
צעיריםרחוב הלפיד 2 גן יבנה

חמישי אחת לשבועיים

הרב אהרן מנגמי050-5887165
תניא?בית כנסת "נאות אשכול" רחוב יהודה עמיחי גן יבנה

חמישי 20:00

הרב אהרן מנגמי050-5887165
חסידות?רחוב הלפיש 2 גן יבנה

חמישי 20:00

הרב אהרן מנגמי050-5887165
תניאנשיםבבית משפחת כהן רחוב האורן 7 גן יבנה

רביעי פעם בשבועיים

הרבנית דבורה הבר050-8741549
?בית חב"ד מושב גמזו

שלישי בערב

הרב עמי ברעם053-5274770
דבר מלכותנשיםבית חב"ד, רחוב כצנלסון 150 גבעתיים

ראשון 11:00

הרב לוי יצחק גינזבורג054-4324770
מאמריםגבריםבבית משפחת קרומבי רחוב בורוכוב 50/6 גבעתיים

חמישי

הרב מנדי קרומבי054-9231098
פרשת השבועבנותבבית משפחת קרומבי רחוב בורוכוב 50/6 גבעתיים

רביעי

הרב מנדי קרומבי054-9231098
תניאגברים/נשיםבבית משפחת קרומבי רחוב בורוכוב 50/6 גבעתיים

שלישי

הרב מנדי קרומבי054-9231098
?בית כנסת מושב גבעתי

שלישי 20:00

הרב אברהם מזרחי054-6761190
תניא?בנין נייגל חדר 109 אוניברסיטת בר אילן גבעת שמואל

שלישי 18:45

הרב יצחק ערד054-7709746
תניא?כולל - אוניברסיטת בר אילן גבעת שמואל

רביעי 18:00

הרב יצחק ערד054-7709746
תניאגברים/נשיםבית חב"ד שד. הגיבורים 5 גבעת שמואל

שני 21:00

הרבנית ד"ר גילה דבריאלוב054-6302441
תניאנשיםבבית ד"ר גילה גבריאלוב רחוב ביאליק 12 גבעת שמואל

שלישי 21:00

הרב צפריר אנוש054-6302441
חסידות מזוית אחרתגברים/נשיםמשתנה גבעת שמואל

שלישי 21:00

הרב צפריר אנוש054-6610770
לקוטי תורה/תורה אורגבריםבית חב"ד, רח' שד' הגיבורים 5 גבעת שמואל

כל יום 5:30-6:15

הרב צפריר אנוש054-6610770
חסידותגברים/נשיםבית אבות "בית אלמוג" גבעת ברנר

שעה לפני שבת קודש

הרב אליהו גבאי
פרשת שבועגבריםבית ש.א.פ. - בתאום מראש רמת גן

רביעי 17:45

הרב איתי גבאי050-2933833
תניא באידישבחורי ישיבהבבית משפחת דורון, נסנבאום 46/6, בת ים

שלישי 22:05

הרב ישראל שנעבאלג054-9770764
תניא באידישאברכים בבית משפחת דורון, נסנבאום 46/6, בת ים

שלישי 21:35

הרב ישראל שנעבאלג054-9770764
דבר מלכותנערותבבית משפחת ברוך

חמישי 19:30

הרבנית נחמי מרום058-4447707
תניאגבריםבית כנסת "בית מאיר יוגדייב" רחוב העצמאות 77 בת ים

שלישי 21:00

הרב אבא יוסופוב050-6925163
תניאנשיםבבית משפחת דורון, נסנבאום 46/6, בת ים

שלישי 20:00

הרבנית דבורה דורון058-63927701
תניאגבריםבבית משפחת דורון, נסנבאום 46/6, בת ים

שני 20:00

הרב ישראל דורון058-4258770
דבר מלכותגבריםברקת

רביעי 20:30

הרב מני צדוק054-6761067
שיחות הרביגבריםבית כנסת חב"ד, ברקת

חמישי 19:00-20:00

הרב סעדיה מעטוף050-4483981
תניאגברים יוצאי צבאבית כנסת חב"ד, ברקת

שלישי 20:30

הרב שמואל מיפעי058-7701493
מאמרי הריי"ץגבריםבית כנסת חב"ד, ברקת

א -ד אחרי מעריב

הרב יוסף מיפעי058-7701495
מאמריםגבריםבית כנסת חב"ד, ברקת

שבת קודש 16:30

הרב דוד מיפעי054-6761112
לקוטי תורהגבריםבית כנסת חב"ד, ברקת

שבת קודש 7:30

הרב דוד מיפעי054-6761112
חסידותנשיםברקת

מוצאי שבת

הרבנית ענת הלל054-6456770
חסידותגבריםבית כנסת חב"ד, ברקת

כל יום בין מנחה למעריב

הרב צמח הלל054-6761379
קונטרס ומעיןגבריםבית כנסת חב"ד, ברקת

רביעי 19:30

הרב שלמה חיים דרורי058-5577098
שיחות הרבינשיםמרכז קהילתי , בריה

שבת קודש 16:00

הרבנית דבורה בשארי 052-7707114
תניאנשיםבית חב"ד, רח' האורן 3 , בני ראם

ראשון 21:00

הרבנית אסתר אדרי050-3365771
פרשת שבועגברים/נשיםבית כנסת במושב , בני עטרות

20:30

אסף הופר052-4722047
חסידותגבריםנוה אחיעזר בני ברק

כל יום 20:30-22:00

הרב אהרון שוורץ058-7702727
תניאנשיםבבית משפחת משרקי רחוב בנימין אברהם 18 בני ברק

רביעי 20:00

052-8620770
פרשת שבוע ע"פ שיחות של הרבינשיםרחוב יהודה הנשיא 56 , בני ברק

רביעי 17:00

הרבנית דבורה לויטין058-4772598
חסידותנשיםרחוב ירושלים 73 בני ברק

שבת קודש 16:45

הרב מנחם זיגלבוים050-3541295
לקוטי שיחות/מאמרגבריםבבית משפחת ויינפלד שיכון ה' , בני ברק

חמישי 21:30

הרב ישראל ויינפלד054-6473770
פרשת שבוע ותניאנשים ונערותרחוב שד. אינשטיין 3 , בני ברק

שני 20:30

אסף דפנה054-7946767
תניא / לקוטי שיחותגבריםישיבת "שערי תשובה וחיים" רחוב גבורי ישראל 6 , בני ברק

חמישי 22:30-23:00

הרב אליה דאהן052-6078520
חסידותנשיםבבית משפחת כהן רחוב ירושלים 30 , בני ברק

שבת קודש 17:00

הרבנית רינה גרשוביץ054-4728607
תניאנשיםרחוב בנימין 14 , בני ברק

רביעי 20:00

הרב איתי גבאי050-2933833
תניאגבריםמחסן יינות ביתן רחוב קניון איילון , בי ברק

שלישי

הרב מאיר בראך054-7657708
יסודות הבית היהודינשיםבבית משפחת סוסי רחוב שח"ל 18 קומה א' , בני ברק

רביעי 21:00

ד"ר מרים בן עמי050-8246670
יישומי תניאנשיםבית חב"ד, רחוב בר אילן 22 שיכון ה' , בני ברק

ראשון 20:30

ד"ר מרים בן עמי050-8246670
תניאנשיםמדרשיית "אור שושנה" רחוב בעל התניא , ביתר עילית

שני 20:45

הרב מנחם מענדל רוט058-4357705
מאמרים/שיחותגבריםביתר עילית

מוצאי שבת קודש שעור חודשי 20:30

הרב יעקב ציקוושוילי058-7706023
קונטרס התפילהגברים/נשיםהספריה החסידית רחוב בעל התניא 4 , ביתר עילית

ראשון 20:00

הרב נעם הרפז052-6996770
הדרנים של הרביגברים/רוסיתספריה החסידית רחוב בעל התניא 4 , ביתא עילית

רביעי 21:00-22:00

הרב דוד דהברעסר052-3770295
לקוטי תורהגבריםבית כנסת חב"ד, רחוב מוצפי 7 , ביתר עילית

ראשון - חמישי 8:00-8:25

הרב משה גולדשטיין052-3813047
זוגיות לאור החסידותנשיםמתחלף בבתים , ביתר עילית

שני 20:45

הרבנית רחל אופן02-5806894
משיח וגאולהגבריםבית כנסת חב"ד, רחוב זוויל , ביתר עילית

שבת קודש לאחר מוסף

הרב מנחם מענדל רוט058-4357705
תניאנשיםמדרשיית "אור שושנה" רחוב בעל התניא , ביתר עילית

שני ערב

הרב מנחם מענדל רוט058-4357705
מאמרי הרביגבריםבית כנסת חב"ד,רחוב זוויל , ביתר עילית

כל בוקר 6:10

הרב מנחם מענדל רוט058-4357705
לקוטי תורהגבריםספריה חסידית רחוב בעל התניא 2 , ביתר עילית

ראשון - חמישי 6:30

הרב שאול רוזנבלט050-4118122
דבר מלכותגבריםבית כנסת חב"ד, רחוב אהבת ישראל , ביתר עילית

חמישי 21:30

הרב משה קוט052-8567509
תניאגבריםבית התבשיל "לב מתתיהו" רחוב ברים , ביתר עילית

ליל שבת לאחר השקיעה

הרב יצחק קאופמן052-8716688
מאמרי הרביגבריםבבית משפחת נוטיק

שלישי 20:30

הרב ברוך נוטיק058-6770987
חסידותנשיםבבית משפחת לנדא רחוב שך 35/3 ביתר עילית

שבת קודש 17:30

הרב שמואל ושולמית לנדא054-4822100
תניאנשיםבבית משפחת וינקרט רחוב המגיד ממעזריטש 8/8 , ביתר עילית

רביעי 21:00

הרבנית מירי לוין054-4500392
חסידותגבריםבית כנסת "אוהב ישראל" , ביתר עילית

שני

הרב חיים שניאור זלמן אופן 058-6434359
מאמרי הרביגבריםספריית חב"ד , ביתר עילית

שני ערב

הרב דוד אופן054-6253770
מאמרי הרביגבריםבית כנסת חב"ד, רחוב מעזריטש 47 , ביתר עילית

שבת בבוקר

הרב דוד אופן054-6253770
תער"בגבריםספרית חב"ד , ביתר עילית

רביעי 20:00

הרב דוד אופן054-6253770
מאמרי הרביגבריםכולל חמ"ש , ביתר עילית

פעם בחודש

הרב דוד אופן054-6253770
דבר מלכות נ"א נ"בגבריםבית כנסת חב"ד,רחוב מעזריטש 47 , ביתר עילית

ליל שבת

הרב דוד אופן054-6253770
לקוטי תורהגבריםבית כנסת חב"ד, רחוב האדמור ממעזריטש 47 , ביתר עילית

כל יום בין מנחה למעריב

הרב דוד אופן054-6253770
לקוטי תורהלחסידי פוליןספריית חב"ד , ביתר עילית

חמישי 22:00

הרב דוד אופן054-6253770
פרשת השבוע לאור החסידותנשיםבבית משפחת רייכמן רחוב אדמו"ר מבעלזא 13 , בית שמש

שני 20:45

הרבנית יפה רייניץ050-9930770
תניאנשיםבבית משפחת רייניץ רח' רבי טרפון 1/3 , בית שמש

שעה לפני צאת השבת

הרבנית יפה רייניץ050-9930770
חסידות בספרדיתגבריםבית חב"ד, רחוב יואל הנביא 1 רמה ג' , בית שמש

שבת קודש 8:30

הרב משה רייכמן
תניאגבריםבית כנסת "הרב כ"ץ" רח' תפארת משה , בית שמש

שני 20:45

הרב מענדי ליפש058-4583770
גאולה ומשיחגבריםבית כנסת "הרב כ"ץ" רח' תפארת משה , בית שמש

רביעי 20:45

הרב מענדי ליפש058-4583770
תניא וגאולה ומשיחנשיםבית כנסת חב"ד, רח' הרקפת 8 א' , בית שמש

שני 20:00

הרבנית חנה ליפש058-7523770
פרשת שבועגבריםבית כנסת "עץ יוסף" רח' השבעה , בית שמש

שני 20:00

הרב עדי דדון050-7701502
פרשת שבוענשיםבבית משפחת בוגלר רח' בלפור 703/4 , בית שאן

ליל שבת לאחר הדלקת נרות

הרבנית חיה מושקא הוגלר058-582470
חסידותגבריםבית עריף

שני לאחר מעריב

הרב דניאל גרוס052-4414303
דבר מלכותנשיםבית נקופה

שישי 9:330

הרבנית אורלי שירלי052-6071770
דבר מלכותנשיםבבית משפחת שנהב , בית דגן

ראשון 18:00-18:45

הרבנית חי'ה מלי'ה קופצ'יק052-8984502
תניאגבריםבית דגן

שני 20:45

הרב בצלאל קירינברג058-4327701
חסידותנשיםבית חב"ד,המרכזי רח' הרבי מליובאוויטש 2 , באר שבע

ראשון - שני 10:00

054-9099770
תניאנשיםבית כנסת " שערי ניסים" רח' חן 2 ו' החדשב , באר שבע

שלישי 20:30

הרבנית עינת מיודובניק050-4125248
חסידותגבריםבית כנסת "בית מנחם" רח' שד. ירושלים 2 , באר שבע

שישי בין מנחה למעריב

הרב מנחם כהן054-3369770
חסידותנעריםמקלט "נחל בקע" רח' משה חובב 34 , באר שבע

שלישי 20:00

הרב יוחאי טויטו050-7704756
פרשת שבוענשיםבבית משפחת גנאשוילי רח' השלום 80 באר שבע

שני 17:30

הרב יוסף הכהן הנדל052-7458770
תניאגבריםבית כנסת "רמות השלום" רח' יצחק המודעי 34 רמות , באר שבע

רביעי 20:00

הרב יוסף הכהן הנדל052-7458770
תניאגבריםבית כנסת "באר הגאולה" רח' גויטיין 9 ו' החדשה , באר שבע

ראשון 20:30

הרב יוסף הכהן הנדל052-7458770
דבר מלכותגבריםבית כנסת "באר הגאולה" רח' גויטיין 9 ו' החדשה , באר שבע

חמישי 20:30

הרב יוסף הכהן הנדל052-7458770
חסידותנשיםבבית משפחת בן חמו רח' כותל המערבי 17 , באר שבע

רביעי 20:00

הרבנית שושנה דיקשטיין054-4804678
חסידותנשיםבבית משפחת קרוטמן רח' אלדד שייב 14 , באר שבע

שלישי 20:00

הרבנית שושנה דיקשטיין054-4804678
חסידותנשים עורכי דיןרח' התקוה 4/15 באר שבע

שלישי 20:30

הרב משה דיקשטיין054-4804678
חסידותאברכיםמועדון גימלאי אגד מונטיפיורי , באר שבע

חמישי 21:00

הרב משה דיקשטיין054-4804678
פרשת שבוע לאור החסידותנשיםרח' מונטפיורי 20 באר שבע

שלישי 20:15-21:00

הרב רפאל בכר052-7707215
תניאנשיםבית כנסת "שערי ניסים" רח' חן 2 ן' החדשה , באר שבע

ראשון :20:30

הרב רפאל בכר052-7707215
תניאגבריםבבית משפחת וירטשפטר רח' בלפור 1, באר שבע

שלישי 19:00-20:00

הרב רפאל בכר052-7707215
תניאנשיםבית כנסת "גוזלן" , סמוך לקריה החרדית, באר שבע

ראשון חורף - 20:00 קיץ 20:30

הרב רפאל בכר052-7707215
דבר מלכותנשיםמתחלף בבתים רח' גויטיין 9 ו' החדשה באר שבע

שבת קודש 20:30

הרב יוסף הכהן הנדל050-3004110
תניאנשיםבית חב"ד, רח' איילה 22 באר יעקב

שלישי 23:30

הרבנית רבקה נוה054-2133770
חסידותנשיםבית חב"ד /בית פרטי, באר יעקב

שלישי 21:30

הרב מאיר ערד054-6427705
תניאנשיםבית כנסת "נוף ים", באר גנים

ראשון 20:30

הרב רפי דינרי052-5544066
חסידותגבריםבית כנסת "צעירים", באר גנים

שבת קודש 13:45

הרב רפי דינרי052-5544066
תניאגבריםבית חב"ד, אשתאול

חמישי 21:00

הרב יוסי אטלני052-9463669
חסידות?בבית משפחת קלימי

שלישי 19:30

052-6963770
לקוטי שיחותגבריםבית כנסת "משכן יעקב" רח' המציל היהודי 3 אשקלון

רביעי בין מנחה לערבית

הרב שמואל נחום 050-7781458
לקוטי שיחותנשיםמרכז רוחני רולר רח' צה"ל 6 אשקלון

שני 20:00

הרבנית חני מקמל054-9700466
תניאנשיםמרכז רוחני רולר רח' צה"ל 6 אשקלון

רביעי 11:30

הרבנית חני מקמל054-9700466
אקטואליה ע"פ לקו"שגבריםבית כנסת רבי חי טייב רח' אורי אליאב 17 אשקלון

שבת קודש סעודה שלישית

הרב אליה דהאן052-6078520
ענייני דיומאגבריםבית כנסת ע"ש הרב כמוס ימין רח' מעפילי האגוז 59 אשקלון

כל יום בין מנחה לערבית

הרב אליה דהאן052-6078520
חסידותנשיםבית ספר חב"ד , אשדוד

שלישי 20:30

הרב לאופר052-4425692
חסידותגבריםבית חב"ד,תחנה המרכזית, אשדוד

שבת קודש 8:30

הרב יוסף יצחק פרידמן052-2263787
תניאגבריםמרכז "אור מנחם" רח' רובע י"ז אבני החושן, אשדוד

שני 19:00

הרב מנחם מענדל עמר052-6106405
תניאנשיםמרכז "אור מנחם" רח' רובע י"ז אבני החושן, אשדוד

שני 20:30

הרבנית חנה עמר050-6810174
תניאגבריםבבית משפחת דרעי רח' רדמו"ר מבעלזא 35 רובע ג' אשדוד

שלישי 20:30-21:30

הרב רפאל מוריאל052-7693077
לקוטי תורהגבריםבית כנסת "בעלזא" רח' יהודה הנשיא 16, אשדוד

שישי 11:00

הרב מענדל וועכטר053-3106101
פרשת שבוע בצרפתיתנשיםבית חב"ד ccf רח' שבט לוי 14 רובע יב, אשדוד

שני 10:00-11:00

הרבנית רבקה בר ששת052-8608449
תניא בצרפתיתנשיםבית חב"ד ccf רח' שבט לוי 14 רובע יב, אשדוד

שני 11:15-12:00

הרבנית רבקה בר ששת052-8608449
תניא קדישאנשיםבבית משפחת בן קיש

רביעי 20:30

הרבנית הדס בן קיש050-6806765
מאמרי הרביגבריםרח' יפה נוף 43/3 אריאל

רביעי 20:30

הרב יהודה רובין053-7766126
תניא באנגליתגבריםישיבת נצרים, אריאל

רביעי 18:30-20:15

הרב יהודה רובין053-7766126
תניאגבריםאפרת

שלישי 20:00-21:00

הרב יצחק ציטרון054-77211434
תניאגבריםבית כנסת חב"ד, אמירים

שני 21:00-22:30

הרב נחום050-7548646
לקוטי שיחותגבריםבית כנסת "בית מנחם" רח' אבטליון 14, אלעד

בחורף 20:15 בקיץ לאחר מעריב

הרב בצלאל ליפסקר054-5659565
חסידותגבריםהזמיר 9/9, אלעד

ראשון 20:00

הרב יצחק בלומשטיין054-2211970
תניאבנותבבית עדי ביטון רח' רשב"י 12, אלעד

שבת קודש 16:00

הרבנית עדי ביטון058-7568087
קונטרס "כללי החינוך וההדרכה"גבריםבית כנסת "דרך מצוותיך" רח' רבי חייא, אלעד

ראשון 21:00

הרב אהרון בועז053-2782770
תניאנשיםבית כנסת "בית מנחם" רח' אבטליון 14 אלעד

שני 20:45

הרב אהרון בועז053-2782770
לקוטי שיחותגבריםבבית משפחת אהרון רח' ברטנורא 26/2, אלעד

שלישי 20:30

הרב אהרון בועז053-2782770
חסידותגברים/נשיםרח' צה"ל, אליקים

שני 20:00

הרב אבי כהן054-8096505
תניאגבריםבית חב"ד מרכז הצבי, אלון מורה

שישי 13:00

הרב יהודה רובין053-7766126
אור החיים הקדושגבריםבית חב"ד מרכז הצבי, אלון מורה

שישי 9:00-100

הרב יהודה רובין053-7766126
תניאגבריםבית חב"ד מרכז הצבי, אלון מורה

שלישי 19:30

הרב יהודה רובין053-7766126
אגרות קודשגבריםבית חב"ד מרכז הצבי, אלון מורה

שלישי וחמישי 17:30

הרב יהודה רובין053-7766126
חסידותגבריםבית חב"ד מרכז הצבי, אלון מורה

בקיץ 16:00בחורף 15:00

הרב יהודה רובין053-7766126
שיחות ומאמרי הרביגבריםבית חב"ד, מרכז הצבי, אלון מורה

חמישי 19:30

הרב יהודה רובין053-7766126
חסידותנשיםבבית משפחת שניאורסון איתמר

שני - חמישי 8:40-9:25

הרב דוד שניאורסון 058-6387708
חסידותגבריםבבית פרט, איתמר

שסת קודש אחרי הצהריים

הרב רפאל יוסף אושר054-9770527
תניאגבריםבית חב"ד רח' רודד 6 אילת

שלישי 20:30

הרב מנדי ארבוב050-4258750
חסידותגברים ברוסיתבית חב"ד אילת

חמישי 19:30-21:00

הרב יחזקאל גרינשטיין054-7008770
תניאצעיריםבית חב"ד רח' רודד 6 אילת

שלישי 20:00

הרב שניאור בקשי055-6652655
תניאגברים/נשיםבית חב"ד רח' רודד 6 אילת

רביעי 220:00

הרב שמעון בן זיקרי054-6534676
תניאגברים/נשיםבית כנסת "אוהל אברהם" איילת השחר

שני 19:30

הרב רז שרעבי052-7760998
תניאנשים?

חמישי 19:30

הרבנית רבקה כהן052-8114437
דבר מלכותגבריםבית חב"ד רח' יצחק שדה 2 אזור

חמישי בין מנחה למעריב

הרב לוי יצחק גינזבורג054-4324770
תניאגבריםבית חב"ד, רח' יצחק שדה 2 אזור

אחרי מעריב

הרב לוי יצחק גינזבורג054-4324770
פרשת שבוענשיםבית כנסת חב"ד, נוה רבין רח' צפריר 34 אור יהודה

שבת קודש 17:00

הרבנית מורן קורס054-6712783
מאמרי חסידות לעםגבריםבית כנסת חב"ד, נוה רבין רח' צפריר 34 אור יהודה

ראשון 20:30

הרב צמח תעיזי052-6770463
דבר מלכותגבריםבית כנסת בית מנחם רח' צפריר 34 נוה רבין אור יהודה

חמישי 20:30

הרב יוסי שוורץ054-2577062
פרשת השבוע בראי החסידותנשיםבבית משפחת רחימי רח' ז'בוטינסקי 2/7 אור יהודה

שבת קודש 18:00

הרבנית ענבל רחימי052-7705677
טהרת המשפחהנשיםבית הספר "אור מנחם" רח' ירושלים 9 אור יהודה

שלישי 20:30

הרבנית ענבל רחימי052-7705677
חסידותגבריםבית חב"ד, רח' בר לב 10 נוה סביון, אור יהודה

ראשון בין מנחה למעריב

הרב איציק קלינמן054-6427702
חסידותגבריםבית חב"ד, רח' בר לב 10 נוה סביון, אור יהודה

שבת קודש 8:30

הרב איציק קלינמן054-6427702
תניאנשיםבבית משפחת צאלח רח' אור יום 2 קומה ב' אור יהודה

רביעי 20:30

הרבנית שרה פרלשטיין054-6710770
חסידותנשיםבבית משפחת נחום רח' איילת השחר 8 אור יהודה

שבת קודש 16:00

הרבנית גאולה פרלשטיין054-8177082
חסידותנשיםבית מפחת פרידמן רח' צפריר 30 אור יהודה

שעה לפני צאת השבת

הרבנית נחמה דינה פרידמן054-2397701
חסידותנשיםבית חב"ד רח' דוד אלעזר 30 אור יהודה

שבת קודש 16:00-17:00

הרבנית נחמה דינה פרידמן054-2397701
חסידותנשיםמדרשיית חסידות - בית חב"ד רח' דוד אלעזר 30 אור יהודה

רביעי 9:30-12:00

מרצים מתחלפים054-2397701
תניאגבריםבית כנסת חב"ד, נוה רבין רח' צפריר 34 אור יהודה

רביעי 21:00

מיכאל פרידמן052-6770864
דבר מלכותגבריםבית חב"ד, רח' בר לב 10 נוה סביון, אור יהודה

שלישי 20:30

הרב שלמה כץ054-8195770
תניאגבריםבית חב"ד, רח' בר לב 10 נוה סביון, אור יהודה

א - ה בין מנחה למעריב

שלמה כץ054-8195770
תניאנשיםבית חב"ד, רח' בר לב 10 נוה סביון, אור יהודה

רביעי 21:00

שמואל קלינמן054-3955770
תניאגבריםבית כנסת "שערי רחמים חסיד" אור יהודה

שני 20:30

ישראל יעקובוב054-6891752
השקפה חסידיתנשיםניצן 4 אור יהודה

ראשון 21:00

דאברושי הנדל052-6770861
חסידותנשיםבית כנסת "בית יעקב", אור יום - אור יהודה

ראשון

מרים בלניצקי054-5494626
תניא/בית חב"ד, רח' החיטה 1 אופקים

ראשון 20:30-21:30

הרב צביקה סגל058-4770724
פרשת שבוע באור החסידותגבריםבית כנסת "שערי תשובה"

ראשון 21:00

הרב תומר רטהאוז052-3420037
חסידותגבריםאביבים

רביעי אחרי מעריב

הרב דרור ישראל כהן054-7542114
חסידותגבריםניסים אלוני 3/801 תל אביב

שלישי 17:00

הרב דרור לבנון ערן052-5770502
תניאגבריםבית כנסת קיבוץ האון

ראשון 19:30

הרב שמואל קאפ050-2588431